Při objednání 2 a více položek obdržíte 10% SLEVU na celý nákup. Nabídka platí pro registrované zákazníky. Každý přihlášený zákazník, který u nás zakoupil zboží, získává na každou další objednávku 3% slevu na svůj nákup
Tip

Quick Dren, 30 kapslí / při potížích se zadržováním vody

 • 1 z 3

Využijte ZAVÁDĚCÍ CENY cestovního balení Quick Dren, 30 kapslí

Quick Dren velice dobře působí při otocích, při nadměrném zadržování vody a při nadváze.

Obsahuje účinné složení bylin (smetanka lékařský, pýr plazivý, petržel zahradní) a organických forem minerálů jako je korálový vápník (velice dobře vstřebatelný zdroj hořčíku a vápníku) a draslík.

Všechny složky spolu vzájemně působí a udržují rovnováhu tekutin v organismu


 • Skladem
218,50 Kč
Kategorie: Zadržování vody, otoky, detoxikace
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg
Obsah (?): 30 kapslí v jednom balení
Balení: Quick Dren je balen do neprodyšného 3-vrstvého sáčku se zip uzávěrem
 

Silné odvodňovací a detoxikační kapsle Quick Dren na přírodní bázi

Quick Dren je český výrobek, který se řadí mezi  nejúčinnější doplňky výživy při potížích s nadměrným zadržováním vody. Ulevuje od oteklých nohou a opuchlosti

Účinné složení:

 • Smetanka lékařská (pampeliška) kořen 180mg - (Smetanka lékařská) působí výborně na lidský metabolismus, již ve starém Řecku se pampeliška používala k léčbě vodnatelnosti, poskytuje očistnou kůru játrum a posiluje jejich funkci. Navíc podporuje tvorbu inzulínu a tím brání rozvoji cukrovky. Diruetické a čistící účinky

 • Pýr plazivý kořen   270mg - odstraňuje těla jedovaté látky, pomáhá odvést přebytečnou vodu, je výborný proti otokům. Pýr se užívá při léčbě dny a revmatismu a při nemocech močového ústrojí (písek a kameny v močovém ústrojí). Odstraňuje soli, které se usazují v kloubech. Pýr čistí krev, snižuje cholesterol, zlepšuje trávení

 • Peržel zahradní kořen 150mg -  se řadí mezi nejznámější diuretikum, pozitivně působí na ledviny

 • Hořčík z korálů SMP 100mg 

 • Draslík - citrát draselný 260mg

 • Vápník z korálů SMP 200mg 
 
Účinky
 • Pomáhá vyplavovat tekutiny s odpady z těla (dusíkaté odpady, chlor, soli, kyselinu močovou, cholesterol, jedy, léčivy, měď, rtuť). 
 • Vyrovnává hladinu tekutin v organismu
 • Silné diuretikum
 • Rozproudí samočistící funkce v těle
 • Pomáhá redukovat tělesnou hmotnost
 • Zmírňuje otoky
 • Podporuje funkci ledvin a jater
 • Pomáhá zmírnit projevy celulitidy
 • Dodává organické formy minerálů (hořčík, draslík, vápník) 
 • Působí preventivně proti křečím a únavě
 • pomáhá při PMS

Zavodňování je nepříjemný symptom, ale dá se řešit! 

Termín zadržování vody označuje nahromadění tekutiny v oběhovém systému, dutinách, tkáních v těle. 
 
Voda v těle, otoky, nadýmání se zdá být pro mnoho lidí nepřekonatelným problémem. A nejenže se cítíme nepříjemně, ale nahromaděná voda maskuje a překrývá veškerou naší tvrdou práci při spalování tuků.  
Kromě zdravotních důvodů a nezdravé stravy mohou ženy uchovávat vodu v důsledku kolísání hormonů při menopause, PMS.

Quick Dren obsahuje unikátní kombinaci extraktů kořenů bylin a organických forem minerálů (organické zn. vysoce vstřebatelné = přírodní zdroj). Tato kombinace látek zvyšuje vylučování tekutin z organismu, podporuje funkce jater a ledvin a posiluje samočistící schopnost organismu. 
 
Quick Dren pomáhá udržet rovnováhu tekutin v těle bez chemických a jiných nebezpečných látek, které by vedly k vedlejším účinkům. Vedle bylinek obsahuje i minerály (draslík, hořčík, vápník), které se při užívání diuretik vyplavují.  Nemusíte tedy užívat další doplňky výživy pro doplnění minerálů. 
 
Quick Dren je vhodný pro muže i ženy, díky svému složení podporuje vylučování vody a chrání tělo před ztrátou minerálů z těla.

Časté dotazy:

Cvičím, upravil/a jsem jídelníček, přesto se mi nedaří zhubnout. Proč?
Zcela jistě jste zredukovali tuky, ale můžete zadržovat i vodu, která se hromadí v okolních tkáních. Voda tak překryje vaše tělo jako zimní bunda a  tvrdá práce není vůbec vidět. 
Tip: Zvyšte příjem bílkovin, začněte se protahovat, plavat. Je třeba rozproudit lymfu pohybem, protažením, kartáčováním, úpravou jídelníčku. Vynechté zátěžové sporty, které blokují lymfu. Odvodnění podpoří také Quick Dren.

Cítím se unaveně, mám křeče do nohou. Co mi chybí?

Únava může  být způsobena stresem, nadváhou, nedostatkem minerálů, především hořčíku, draslíku. Křeče mohou být známkou nedostatku hořčíku a draslíku.
Quick Dren obsahuje organické formy hořčíku, draslíku a vápník. Hořčík a vápník pochází z korálového vápníku. Tělo tyto formy minerálů daleko lépe vstřebá a využije.

 

Neztratím během užívání Quick Drenu i další cenné minerály?

Když tělo odvodňujeme (zbavujeme se přebytečné vody z tkání) ztrácíme mnoho minerálů, zejména draslík a hořčík. Tyto minerály se vyplavují predevším močí. Proto je nutné klást důraz na průběžné doplňování, obvzvláště hořčíku. Zabráníme tak křečím, mravenčení, brnění v končetinách,  únavě, bolestem hlavy, depresím, neklidem, bolesti žaludku, nechutenství.
Doplňování vápníku je také důležité. Průzkumy prokazují, že lidé s nízkým příjmem vápníku mají častěji potíže s ukládáním vody v těle. Quick Dren obsahuje hořčík a vápník ve formě korálového vápníku a dále obsahuje i draslík.

 

Kontraindikace:

1. KARDIAK - vhodné
2. ŠTÍTNÁ ŽLÁZA – vhodné
3. SRÁŽLIVOST KRVE – neovlivňuje
4. ASTMATIK – vhodné
5. CUKROVKA  - vhodné, naopak prospívá (hořčík snižuje hl. krevního cukru, vápník snižuji riziko cukrovky 2.typu)
 
Kojení - Nevhodné pro kojící matky. Quick Dren má silné detoxikační účinky. Odpadní a jedovaté látky se vyplavují močí, potem a MLÉKEM.

 

TIP: Odvodnění podpoříte:
Omezením příjmu  sodíku:
Solení, uzeniny, fast-food, tvrdé a tavené sýry, konzervy a instantní výrobky, minerální vody s vyšším obsahem sodíku, umělá sladidla (většina je na bázi sodíku). 
Doplněním vitamínu P, který zpevňuje stěny cév a tím brání úniku vodu z cév do okolních tkání. Vitamín P obsahuje bílá dužina pomeranče, mandarinky, broskve, banány, chřest, pohanka. Vitamín P, neboli rutin je obsažen v dubové kůře. Dubovou kůru můžete přidat do koupele.
Rozprouděním lymfy masáží, kartáčováním, procházkami, plaváním, jógou, protahováním

 

Doporučené dávkování: 
Po jedné kapsli, dvakrát za den. Zapít dostatečným množstvím tekutin. 
První kapsle v ráno před jídlem. Druhá kapsle odpoledne. Neužívejte ve večerních hodinách. Během užívání Quick Drenu dodržujte pitný režim. Ideální doba užívání jsou 3 měsíce

Mohu užívat Quick Dren dlouhodobě? Ano,  při následujícím návodu:
Užívejte 3 týdny, poté 1 týden pauza. Takto opakujte po dobu 3 měsíců.
Po 3 měsících 1 měsíc pauza

 

 

Upozornění
Není vhodný pro děti do 3 let. Uchovávejte mimo dosah dětí, v suchém a chladném prostředí. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nekupujte v případě porušení obalu.

Notifikováno MZ OVZ-35.1-22.11.2011-82931

Pharmdata kód New Source Supplements s.r.o.: 7003728, PDK kód QuickDren: 2668607, Hmotnost obsahu: 29g ± 5%. 

5,0 5 hodnocení
Přidat hodnocení
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
quickdrenbaleni30kapsli quickdrenbaleni30kapsli
5
A Avatar autora | 24.8.2018
Jsme moc ráda, že je nyní Quick Dren k dostání v menším balení. Koupila jsme si 2x 60ti balení po 2 kapslích a nyní mi již stačí 1 kapsle denne. Jsem bez oteklých nohou a i obličeje. Zhubla jsem skoro 7 kilo a váhu si udržuji nyní stejnou. Cítím se skvěle jako dlouho před možná 10 lety. Oceňuji přírodní složení. Doporučuji velice ráda. Vodková
quickdrenbaleni30kapsli quickdrenbaleni30kapsli
5
P Avatar autora | 11.8.2018
Mám doma přes týden a zatím jsme spokojená! Hned zmizely natekly kotníky!
quickdrenbaleni30kapsli quickdrenbaleni30kapsli
5
Avatar autora | 5.8.2018
Quick Dren mám moc ráda a jsem ráda, že si mohu koupit i menší balení. Beru si jen 1 tabletku denně a dvě již nepotřebuji. Zdravím z Litoměřic
quickdrenbaleni30kapsli quickdrenbaleni30kapsli
5
K Avatar autora | 4.8.2018
Super!!!
quickdrenbaleni30kapsli quickdrenbaleni30kapsli
5
S Avatar autora | 2.8.2018
Těším se! Super
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.