Doplněk stravy
QUICK DREN, 60 tablet

Cena s DPH: 399,- Kč

Doplněk stravy QUICK DREN, 60 tablet

Silné odvodňovací a detoxikační tabletky Quick Dren na přírodní bázi - zavodňování je nepříjemný symptom, ale dá se řešit!

Doporučujeme užívat při potížích:

Přírodní složení (extrakty kořenů bylin):

Přírodní tabletky Quick Dren spolehlivě odplaví tekutiny z vašeho těla, podpoří Vaše hubnutí, pročistí tělo, obnoví funkce ledvin a jater a vrátí tělu potřebné minerály.


Nemůžete zhubnout, přestože cvičíte, jíte zdravě?

Nadváha je často mylně zaměňována s zadržovanou vodou v těle. Nejsou to tuky, ale voda ve Vašem těle, která se hromadí s odpady!
Zavodnění postihuje jak ženy tak i muže. Quick Dren Vám pomůže zbavit se přebytečné vody z tkání a rozproudí samočistící funkce v těle. Zbavíte se nadváhy a začnete hubnout. 

Tip: Své hubnutí podpořte lymfatickými masážemi, jemný cvičením (plavání, protahování, procházky, jóga) a dostatečným přísunem tekutin. Vynechte zátěžové sporty. 

Cítíte se unaveně a v noci vás postihují křeče? Možná máte nedostatek hořčík a draslíku
Svalové křeče často způsobuje nedostatek hořčíku a vápníku. Při hubnutí máme více pohybu a méně jídla. Tzn. i snížený příjem hořčíku ve stravě a zvýšený výdej hořčíku během pohybu. Abyste se křečím a únavě vyhnuli, užívejte 2x denně 1 tabletku Quick Drenu s optimálním poměrem hořčíku, draslíku a vápníku.

 

QUICK DREN obsahuje bylinky se silnými diuretickými účinky:  pampelišku, pýr, petržel  a minerály: hořčík, vápník, draslík!

 Účinky:

- odvádí sůl a tím i přebytečné tekutiny z těla, udržuje rovnováhu vody v těle
- působí proti  otokům, dně a revma, léčí vodnatelnost
- stimuluje funkci ledvin
- příznivě ovlivňuje funkci jater, čistí játrá a obnovuje jaterní tkáň
- podporuje energetický metabolismus
- upravuje trávení
- upravuje celulitidu
- pomáhá při PMS
- harmonizuje psychický a fyzický stav
- odvádí z těla škodlivé látky/toxiny (dusíkaté odpady, chlor, soli, kyselinu močovou, cholesterol, jedy, léčivy, měď, rtuť) - intenzivně detoxikuje organismus a tím také  připravuje tělo na snadnější redukční kúru a dodává organismus egerii a vitalitu
- preventivně proti křečím a únavě - jako jediný potravinový doplněk doplňuje tělu minerály na křeče a únavu (hořčík, draslík, vápník) 
- posiluje diuretickou aktivitu močového systému
- vyrovnává hladinu PH, neutralizuje překyselený organismus (nemoci, podrážděnost, únava vznikají z kyselého prostředí těla)
- ihned Vás zbaví oteklého vzhledu
 

QUICK DREN BALENÍ

 

V čem je QUICK DREN opravdu vyjímečný
1. Jako jeden z mála potravinových doplňků, Quick Dren je obohacen o MINERÁLY - HOŘČÍK DRASLÍK, VÁPNÍK. Minerály se během jakékoliv odvodňovací kúry rychle vyplavují z těla ven. Může vznikat svalová slabost, křeče. Proto je důležité HOŘČÍK A DRASLÍK zpětně doplňovat. Pokud užíváte Quick Dren nemusíte již užívat další potravinové doplňky na minerální bázi.

2. Quick Dren je natolik silný, že dokáže rozpouštět a odplavovat i odolnější usazeniny, jež v našem těle mohou způsobovat zdravotní komplikace. Rozpouští solné usazeniny (dna), odplavuje močovinu. Trápí Vás revma nebo dna, pak Quick Dren je potřeba vyzkoušet. 

A CO DÁLÉ?
Quick Dren je alkalického (zásadotvorné složení), vyrovnává hladinu PH!!! Kyselé prostředí vytváří v těle vhodné prostředí pro onemocnění a bolesti.


Quick Dren
Jeden z nejúčinnějších přípravků při potížích se zadržováním vody v tkáních

Více o složení Quick Drenu: 

Pampeliška (Smetanka lékařská) působí výborně na lidský metabolismus, již ve starém Řecku se pampeliška používala k léčbě vodnatelnosti, poskytuje očistnou kůru játrum a posiluje jejich funkci.  
Navíc podporuje tvorbu inzulínu a tím brání rozvoji cukrovky. Působí jako detoxikátor a odvodňovač. 
Petržel se řadí mezi nejznámější diuretikum, pozitivně působí na ledviny.  Petržel užívejte právě při potížích s otoky
Extrakt kořene pýru odstraňuje toxiny z těla, pomáhá odvést přebytečnou vodu, je výborný proti otokům ať jsou kdekoliv. Pýr se užívá při léčbě dny a revmatismu a při nemocech močového ústrojí (písek a kameny v močovém ústrojí). Odstraňuje soli, které se usazují v kloubech. Pýr čistí krev, snižuje cholesterol, zlepšuje trávení.

Když tělo odvodňujeme (zbavujeme se přebytečné vody z tkání) ztrácíme mnoho minerálů, zejména draslík a hořčík. Tyto minerály se vyplavují predevším močí. Proto je nutné klást důraz na průběžné doplňování, obvzvlášt hořčíku. Zabráníme tak křečím, mravenčení, brnění v končetinách,  únavě, bolestem hlavy, depresím, neklidem, bolesti žaludku, nechutenství.
Vápník je také důležitý. Průzkumy prokazují, že lidé s nízkým příjmem vápníku mají častěji potíže s ukládáním vody v těle.

TIP: Prevence při otocích a zadržování vody v těle: Doporučuje se omezit příjem minerálu sodíku: Solení, uzeniny, fast-food, tvrdé a tavené sýry, konzervy a instantní výrobky, slané ryby (slanečky, zavináče..), minerální vody s vyšším obsahem sodíku, umělá sladidla (většina je na bázi sodíku). Doplnit draslík ve formě potravin nebo doplňků stravy: Draslík napomáhá vylučování sodíku. Pít dostatečné množství tekutin (čaje, stolní voda).

Quick Dren řeší potíže se zadržováním vody v těle ať už jsou kdekoliv

60tbl, měsíční kúra . 2 tbl. denně, zapít dostatečným množstvím tekutin
Dostupnost: skladem, do druhého dne u Vás doma

Doporučené dávkování
Během detoxikační a odvodňující kúry: 2 tablety za den před jídlem pro vyšší vstřebatelnost, zapít dostatečným množstvím tekutin. Dodržujte pitný režím. Neužívejte po 17 hod.

Během udržovací kúry:1 tableta denně a zapijte dostatečným množstvím vody.
 

Mohu užívat Quick Dren dlouhodobě? Ano,  při následujícím návodu:
1 kúra:  maximálně 6 týdnů.  Ideální užívání: 3 týdny, 1 týden pauza. Takto užívat po dobu 3 měsíců.
Po 3 měsících 1 měsíc pauza. 

1.KARDIAK - vhodné
2.ŠTÍTNÁ ŽLÁZA – vhodné
3.SRÁŽLIVOST KRVE – neovlivňuje
4.ASTMATIK – vhodné
5.CUKROVKA  - vhodné, naopak prospívá (hořčík snižuje hl. krevního cukru, vápník snižuji riziko cukrovky 2.typu)
 
Kojení - Nevhodné pro kojící matky. Quick Dren má silné detoxikační účinky. Odpadní a jedovaté látky se vyplavují močí, potem a MLÉKEM.

Upozornění
Není vhodný pro děti do 3 let. Uchovávejte mimo dosah dětí, v suchém a chladném prostředí. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nekupujte v případě porušení obalu.

Notifikováno Min. Zdr. OVZ-35.1-22.11.2011-82931

Pharmdata kód WHCS s.r.o. :7003728, PDK kód QuickDren: 2668607, Hmotnost obsahu: 60 g ± 5%.

 

Účinné složení:

Smetanka lékařská - extrakt z kořene 180 mg

Pampeliška působí povzbudivě na močový systém a diuretickou funkci, pomáhá detoxikovat organismus. Stimuluje vylučování žluče a trávicích šťáv, povzbuzuje peristaltiku střev. Chrání jaterní tkáň, blahodárně působí na jaterní činnost a funkci žlučníku. Pomáhá udržovat správnou kyselost v žaludku. Příznivě působí na kůži při akné. Obsahuje antioxidačně působící látky, chrání buňky před destruktivním působením kyslíkových radikálů. Přispívá k dobrému psychickému a fyzickému stavu.
Působí výborně na metabolismus, již ve starém Řecku se pampeliška používala k léčbě vodnatelnosti a potížích s játry. Navíc podporuje tvorbu inzulínu a tím brání rozvoji cukrovky. Působí jako detoxikátor a odvodňovač.

Petržel zahradní - extrakt z kořene 150 mg

Má silné diuretické a žlučopudné účinky. Podporuje vylučovací funkci ledvin. Silice petržele dráždí ledvninovou tkáň (plní funkci ledvin)  a tím podporuje vylučování moči společně s jedy, léky, kovy, močové kameny. Užívá se při zánětech močových cest. Zklidňuje trávicí systém při podráždění, podporuje trávení. Obsahuje látky s antioxidačním ochranným účinkem.
Reguluje menstruační cyklus. Působí jako afrodisiakum pro ženy. Má mírné tonizující působení na srdeční sval. Přispívá k fyzické pohodě.


Pýr plazivý - extrakt z kořene 270 mg

Pýr plazivý detoxikuje játra, obnovuje jaterní tkáň (ta plní funkci jater), pročišťuje organismus, působí diureticky, spolu s močí odvádí dusíkatý odpad, chlorid, krystalky kyseliny močové),  stimuluje činnost ledvin, pomáhá zbavovat tělo přebytečné vody. Podporuje činnost trávicího systému, posiluje činnost jater a žlučníku, příznivě působí při hubnutí. Rychle snižuje hladinu cholesterolu!


Draslík - minerál 300 mg (15 % DDD*)

Draslík hraje důležitou roli v udržování rovnováhy vody a minerálů v tkáních, je důležitý pro správné svalové a nervové funkce, harmonizuje srdeční činnost, pomáhá udržovat normální krevní tlak. Podporuje vylučování kyseliny močové. Kyčelina močová způsobuje dnu, negativně působí na vnitřní orgány, hlavně ledviny.

Hořčík - minerál 60 mg (16 % DDD)

Hořčík pomáhá v těle udržovat rovnováhu minerálů a distribuci tekutin. Je nezbytný pro svalovou činnost včetně práce srdečního svalu, přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Podporuje udržování zdravých kostí a zubů, je důležitý pro biosyntézu bílkovin. Přispívá k udržování normálních psychických funkcí.

Vápník - minerál 120 mg ( 15 % DDD)

Vápník je nezbytný pro normální svalovou funkci a činnost nervové soustavy, hraje důležitou roli v energetickém metabolismu a v udržování normální tělesné hmotnosti. Pomáhá udržovat zdravé kosti a zuby, ovlivňuje funkci trávicích enzymů. Je nezbytný pro udržování správné krevní srážlivosti, příznivě působí na revitalizační procesy v tkáních.

Tabletka Quick Dren

Tabletku lze rozpůlit. Balení Quick Dren obsahuje 60 tabletek.

Intenzivní odvodňující a detoxikační kúra: 2 tabletky denně, 1. tableta ráno na lačno, 2. tableta odpoledne. Neužívejte ve večerních hodinách.
Udržovací kúra: 1 tabletka denně 

Cena s DPH: 399,- Kč

Reference zákazníků

Emailová adresa je pouze pro ověření totožnosti. Email se nezobrazí.

Tereza 16:00 1.6.2016

Zatím beru měsíc a půl a nevidím jedinou změnu..... Asi k ničemu

Anička 09:04 14.5.2016

Je úžasný :), doporučuji

Lucie 19:48 12.5.2016

Dobrý den, chtěla bych se zeptat za jak dlouho po objednání moji objednávku zpracujete?

Veronika 09:34 12.5.2016

Jsem spokojená s Vaším produktem, protože mi pomáhá na moje neustále oteklé kotníky. Chci se zeptat, mohu Quickdren kombinovat s přípravkem na hubnutí Hotburn?

Jiřina 06:56 10.4.2016

Byla jsem pořád oteklá, oteklý, ošklivý kotníky a nadváha. Začala jsem chodit na lymfo drenáže a tam mi paní doporučila tento přípravek. Cítím se o 100% procent líp nevím jestli je to másážemi nebo tabletkami nebo obojím, každopádně jsem zhubla okolo 6kil za 2 měsíce a mám energie na rozdávání. Hezký den

Dostálová 07:26 5.4.2016

Je nad míru jasné, že pokud chci zhubnout, jak vodu tak tuky, nesmím se přejídat a cpát se čokoládou denně. Nicméně musím doporučit všem co chtějí podpořit své zdravé hubnutí i vyzkoušení Quick Drenu. Jsem nadšená z jeho účinků na odplavení vody a na hubnutí. Dobře se užívá, mě se osvědčilo braní ráno na lačno s vodou 1 tabletku a jen 1x denně. Balení mi vystačí na 2 měsíce. Cena je proti dalším výrobkům ok. Škoda, že nemají prodejnu v Liberci.

Tereza 14:37 1.4.2016

Opravdu vynikající produkt, který účinkuje na odvodění. Naprostá spokojenost.

Berenika 09:15 19.2.2016

Dobrý den, za jak dlouho pocítím účinky? Mám vodu v těle a jsem pořád oteklá, cvičení nepomáhá. Vím že bylinky řeší problém, ne jen maskují tak bych si ráda koupila tento produkt (quick dren) Děkuji, Berenika

Zdenka 10:36 23.12.2015

Dobrý den, jak dlouho trvá dodání od objednání? Potřebuji Quick Dren než odjedeme. Děkuji za rychlou odpověď, Zdena, Česká Lípa

Oleg mereuta 15:53 22.12.2015

Dobrý den chci si objednat quick dren

Maja 21:15 26.11.2015

Mohu kombinovat Quickdren a Hotburn? Beru quickdren na vodu a detoxikaci a potřebuji ještě trochu zrychlit spalování a do vánoc ještě víc zhubnout. Děkuji

Helena (34) 14:18 21.11.2015

Jsem také spokojená zákaznice, voda je pryč a shodila jsem již pár kilo. Byla jsem velmi zavodněná. Chtěla jsem se zeptat, zdali připravujete balení v tématu vánoc? Ráda bych objednala Quick dren pro kamarádku a maminku. Děkuji předem za Vaši odpověď.

Dana 08:54 7.11.2015

Quick Dren mám nesmírně ráda, užívám tabletky dlouhodobě sama na vodnatelnost a jsem s ním nesmírně spokojena.

Vanda 19:13 15.10.2015

Tabletky užívám pravidelně s měsíční přestávkou, protože se po nich cítím absolutně skvěle, lehce a mám energie na rozdávání. Také doporučuji.

Libor 15:20 8.10.2015

Naprosto výborný.

Zuzana 07:28 2.10.2015

Naprosto výborný potravinový doplňkěk. Opravfu funguje, pomohl mi na nateklé nohy i mi mizí celulitida!! Výborná je i cena. Prostě si ho nemůžu vynachválit. Doporučuji! (Je mi 28let)

Anna 15:01 23.6.2015

Dobrý den,můžu dát Quick Dren mojí mámě,které je 78 let,léči se se srdcem,má nízký tlak a permanentně nateklé nohy kolem kotníků,jednu víc,jednu míň?Nechce brát léky na odvodnění,že má pak v nohách hrozný křeče.Křeče mívá,i když ty léky nebere,ale míň.Zajímá mě,jestli jí tím neublížím.Děkuji za odpověď.

eli 11:57 4.6.2015

Lze tento produkt koupit v Brně? Kamarádka ho pravidelně bere a je opravdu spokojená. děkuji za odpověď. Elizabeta

HEDVIKA 11:54 5.11.2014

Výborný, splaskly mi otoky na nohou a pomáhá mi. Užívám dlouhodobě. Hedvika

mira 01:45 1.11.2014

Chtěl bych se zeptat tento přípravek bych chtěl ro svojí matku ale je dost nemocná má cukrovku,problémy se srdcem ,otoky nohou,bere warfarin a na to vše má leky,proto se ptam jestli by tpto mohla uzivat.Dekuji předem za informaci.

Jarmila, 58 let 14:44 8.9.2014

Quick Dren mi dělá velmi dobře. Cítím se skvěle. Užívám jej pravidelně s přestávkami již přes jeden rok a nemohu jej vynachválit. Bezvadné složení i cena. Na moje oteklé nohy je to výborná věc.

elena 19:20 14.8.2014

Dobry den, je niekde na slovensku mozne tento quick dren kupit? Dakujem

Tereza P. 15:42 12.6.2014

Teď ve vedrech mi pomáhá na mé otoky nohou a všeobecně se cítím dobře. Skvělá cena a výborná kvalita. Doporučuji.

Ulbrichova 09:45 2.6.2014

Dobrý den mám zájem o váš produkt Quick Dren díky

Petr V. 10:36 13.5.2014

V našej domácnosti používáme všetsi tento doplnok stravy. Super.

Helena Tučková 00:29 20.4.2014

Dobrý den, mohu užívat QD, když současně beru diuretika (amicloton)? To asi ne, že? Lze užívat QD místo umělých diuretik, která mi nepomáhají otoky nohou odstranit a snižují krevní tlak? Neuškodil by mi vápník v QD obsažený, když mám aterosklerotické změny na cévách? Ráda bych zkusila QD místo lékových diuretik. Prosím, napište svůj názor. Pomohlo by mi to v rozhodování. Děkuji Helena

Martina Tešinská 10:38 18.3.2014

Dobrý den, chtěla jsem se Vás zeptat, jak mám s kúrou pokračovat: první tři týdny jsem měla intenzivní odvodňující a detoxikační kúru a teď mám týden pauzu. Můžu po té týdenní pauze pokračovat udržovací kúrou nebo se mám vrátit zpátky k té první kúře před pauzou.?? Děkuji za odpověď!

Míša 09:50 22.2.2014

Tabletky Quick drenu mi dělají strašně dobře. Trpěla jsem na křeče a ty ustoupily. Vaše věrná zákaznice Míša

Táňa 21:16 11.2.2014

Užíváme s maminkou quickdren a dobrý. Máme takový pocit lehkosti a hlavně se cítíme útlejší. Snad i jsme ;-). Rády doporučujeme Quickdren!

Dagmar 13:12 12.9.2013

Dobrý den, po Quickdrenu se cítím velmi dobře. Mám nadváhu, jsme hodně zavodněná, otoky jsou na denním pořádku, zvláště pak po delší procházce. Petržel a bylinky mi dělají moc dobře. Cítím se lehčí a mám i víc energie. Zákaznice Dagmar, Brno, 62 let

Kamila 10:34 5.9.2013

Po 3 týdnech 2kg nahoře...jinak žádný jiný účinek.....zatím

Petr 11:09 27.8.2013

ako spokojny zakaznik, dakujem Vam a odporucam dalsim

zuzana hrdličková 08:27 15.8.2013

Dobrý den,QD jsem si objednala na doporučení známé,přišel mi už druhý den,užívám ho druhý týden a s jeho účinky jsem naprosto nadšená.Otoky nejen nohou jsou pryč,na váze mám o 7kg méně,což byla váha zadržované vody v těle!Cítím se skvěle.QD je cenově dostupný a opravdu má uvedené účinky.S čistým svědomím DOPORUČUJU.

Jana S. 17:04 9.8.2013

Beru ho a pomáhá!

zuzana 09:17 3.8.2013

Dobrý den, dnes jsem si na doporučení známé objednala QD,věřím, že i mě pomůže,mám oteklé nohy a pocit,že je mám jak z olova.CHtěla bych vědět jak dlouho se může QD užívat.Z informací zde,jsem nepochopila jak dlouho můžu,,udržovací kůru,,užívat. Děkuju za rychlé vyřízení mé objednávky a odpovědi na dotaz. zuzana hrdličková

bobik 19:52 22.7.2013

Dobrý den jak dlouho se musí QUICK DREN užívat ?

Lydie 08:15 4.7.2013

Dobrý den, zaujal mě váš přípravek na odvodnění a detox. Mám však dotaz: když jej začnu užívat, musím jej užívat stále, nebo stačí pouze při obtížích? děkuji, Lydie.

WHCS 17:55 26.6.2013

od WHCS: Dobrý den, k Vaši dotazům, doplněk stravy Quick Dren nedoporučujeme těhotným, pouze můžete užívat na doporučení lékaře. Vladimíra Kožuchová 08:33 19.6.2013 Dobrý den, chtěla bych se jen zeptat, zda mi může přípravek pomoci na oteklé tváře a věčně nafouklé břicho, když nevím původ. Ani vlastně nevím, jde-li io otok. Dík Vlaďka Vlaďko, je nutné zjistit původ Vašich oteklých tváří a břicha. Všeobecně Quick Dren pomáhá s otoky po celém těle. Prosíme o zasílání dotazů na info@lekarnaproradost.cz. Odpovídáme nejpozději do 24hod. Děkujeme.

Květa 08:17 22.6.2013

Dobrý den Lékárno pro radost, jsme zaměstaná jako kuchařka (velmi hektické zaměstnání v Praze) a quick dren mi jako jediný přípravek co jsem vyzkoušela pomáhá na mé těžké, otoklé nohy. Stojím celý den v práci, máme hodně lidí, a teď v těch vedrech bych se bez Vašeho přípravku neobešla. Doporučuji všem co mají podobný problém jako já. Děkuji pěkně a mějte se fajn.

Vladimíra Kožuchová 08:33 19.6.2013

Dobrý den, chtěla bych se jen zeptat, zda mi může přípravek pomoci na oteklé tváře a věčně nafouklé břicho, když nevím původ. Ani vlastně nevím, jde-li io otok. Dík Vlaďka

Martina 12:25 14.6.2013

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je přípravek vhodný pro těhotné. Děkuji za odpověď

Kristin 11:26 8.6.2013

Dobrý den,chci se jen zeptat jestli tento přípravek je možné zakoupit přímo v nějaké lékárně nebo obchodě v Ustí nad Labem.

Lékárna pro radost 18:28 6.6.2013

Dobrý den Zuzano, omlouváme se za pozdní odpověď. Zásilky odchází včas, pokud objednávku obdržíme do 14hod, zásilku odešleme tentýž den. Doba dodání: 1-2 pracovní dny. Výpadek byl jen 4.6., kdy nefungoval online system České pošty. V případě dalších dotazů nás prosím kontaktujte přes email: info@lekarnaproradost.cz. Tak se Vám dostane okamžité odpovědi. Pěkný den

Zuzana 09:21 4.6.2013

Dobrý den, odesíláte prosím dnes zásilky? Potřebuji si objednat 2 Quickdreny než odjedu na dovolenou a nevím, zda mi přijdou včas kvůli povodním, popřípadě je možný osobní odběr u vás v Praze?

Quick Dren 11:55 27.5.2013

Dobrý den, užívám váš přípravek a beru jen jednu tabletku denně. Úplně stačí. Máte zkušenosti s dalšími zákazníky, pro které je jedna dávka dostačující?

Edita 21:54 12.5.2013

výborné složení s minerály

Vanda 07:17 9.5.2013

Moje kolegyně zhubla 5kg, a to nechtěla hubnout, koupila si ho na doporučení, protože jako kadeřnici jí otýkají nohy. Dren jí výrazně pomohl. Já si dnes objednala dva kousky:). Chtěla jsem se zeptat kolik tabletek za den můžu nejvíc brát? V.

Eva 22:14 29.4.2013

Dobrý den, chci poděkovat za rychlé vyřízení mé objednávky, zboží mi přišlo ihned druhý den. Produkt užívám druhým dnem, jednu tabletku ráno a jednu tabletku večer. Po druhém dni se cítím lehčí. Jsem přesvědčena, že je to právě Vaším produktem Quick Dren. Chtěla jsem se zeptat, jak dlouho musím produkt užívat? Mám potíže s otoky a hromadění vody. Děkuji za odpověď. Tolarová Eva


Postup objednání / Poštovné | Velkoobchod | O nás | Zasíláme do zahraničí - Shipping abroad | Obchodní podmínky | Ochrana soukromí | Zásilky na Slovensko

+420 722 152 001

info@lekarnaproradost.cz
velkoobchod@lekarnaproradost.cz