Novinky

Doplněk stravy
QUICK DREN, 60 kapslí

Cena s DPH: 429,- Kč

Doplněk stravy QUICK DREN, 60 kapslí

Silné odvodňovací a detoxikační kapsle Quick Dren na přírodní bázi - zavodňování je nepříjemný symptom, ale dá se řešit!

Cvičíte, spalujete tuky, přesto nehubnete? Pravděpodobně hubnute, ale můžete zadržovat vodu, která se hromadí v okolních tkáních a překrývá vaše tělo jako "zimní bunda". Vaše dřina není vůbec vidět. Pokud máte problémy se zadržováním vody a přírodní cesty vám nepomáhají, dopřejte si Quick Dren, který vám přírodní cestou pomůže odplavit přebytečnou vodu z okolních tkání.


QUICK DREN je 100% přírodní bylinný produkt obohacený o hořčík, draslík (Korálový vápník) a vápník, který pomáhá tělo zbavit se přebytečné vody, toxinů i tuků

Doporučujeme užívat při potížích:

Přírodní složení želatinové kapsle(extrakty kořenů bylin)/ minerálů


Přírodní kapsle Quick Dren spolehlivě odplaví tekutiny z vašeho těla, podpoří Vaše hubnutí, pročistí tělo, obnoví funkce ledvin a jater a vrátí tělu potřebné minerály proti únavě a křečím v dolních končetinách
 

Nemůžete zhubnout, přestože cvičíte, jíte zdravě?

Nadváha je často mylně zaměňována se zadržovaním vodou v těle. Nejsou to tuky, ale voda ve Vašem těle, která se hromadí s odpady!
Zavodnění postihuje jak ženy tak i muže. Quick Dren Vám pomůže zbavit se přebytečné vody z tkání a rozproudí samočistící funkce v těle. Zbavíte se nadváhy a začnete hubnout. 

Tip: Své hubnutí podpořte lymfatickými masážemi, jemný cvičením (plavání, protahování, procházky, jóga) a dostatečným přísunem tekutin. Vynechte zátěžové sporty. 

Cítíte se unaveně a v noci vás postihují křeče? Možná máte nedostatek hořčík a draslíku

Svalové křeče často způsobuje nedostatek hořčíku a vápníku. Při hubnutí máme více pohybu a méně jídla. Tzn. i snížený příjem hořčíku ve stravě a zvýšený výdej hořčíku během pohybu. Abyste se křečím a únavě vyhnuli, užívejte 2x denně 1 tabletku Quick Drenu s optimálním poměrem hořčíku, draslíku a vápníku.

 Účinky:

- odvádí sůl a tím i přebytečné tekutiny z těla, udržuje rovnováhu vody v těle
- působí proti  otokům, dně a revma, léčí vodnatelnost
- stimuluje funkci ledvin
- příznivě ovlivňuje funkci jater, čistí játrá a obnovuje jaterní tkáň
- podporuje energetický metabolismus
- upravuje trávení
- upravuje celulitidu
- pomáhá při PMS
- harmonizuje psychický a fyzický stav
- odvádí z těla škodlivé látky/toxiny (dusíkaté odpady, chlor, soli, kyselinu močovou, cholesterol, jedy, léčivy, měď, rtuť) - intenzivně detoxikuje organismus a tím také  připravuje tělo na snadnější redukční kúru a dodává organismus egerii a vitalitu
- preventivně proti křečím a únavě - jako jediný potravinový doplněk doplňuje tělu minerály na křeče a únavu (hořčík, draslík, vápník) 
- posiluje diuretickou aktivitu močového systému
- vyrovnává hladinu PH, neutralizuje překyselený organismus (nemoci, podrážděnost, únava vznikají z kyselého prostředí těla)
- ihned Vás zbaví oteklého vzhledu

 

V čem je QUICK DREN opravdu vyjímečný


1. Jako jeden z mála potravinových doplňků, Quick Dren je obohacen o organické formy MINERÁLŮ PLUS KORÁLOVÝ VÁPNÍK - HOŘČÍK DRASLÍK, VÁPNÍK. Minerály se během jakékoliv odvodňovací kúry rychle vyplavují z těla ven. Může vznikat svalová slabost, křeče. Proto je důležité HOŘČÍK A DRASLÍK zpětně doplňovat. Pokud užíváte Quick Dren nemusíte již užívat další potravinové doplňky na minerální bázi.

2. Quick Dren je natolik silný, že dokáže rozpouštět a odplavovat i odolnější usazeniny, jež v našem těle mohou způsobovat zdravotní komplikace. Rozpouští solné usazeniny (dna), odplavuje močovinu. Trápí Vás revma nebo dna, pak Quick Dren je potřeba vyzkoušet. 


Quick Dren
Jeden z nejúčinnějších přípravků při potížích se zadržováním vody v tkáních

Více o složení Quick Drenu: 

Pampeliška (Smetanka lékařská) působí výborně na lidský metabolismus, již ve starém Řecku se pampeliška používala k léčbě vodnatelnosti, poskytuje očistnou kůru játrum a posiluje jejich funkci.  
Navíc podporuje tvorbu inzulínu a tím brání rozvoji cukrovky. Působí jako detoxikátor a odvodňovač. 
Petržel se řadí mezi nejznámější diuretikum, pozitivně působí na ledviny.  Petržel užívejte právě při potížích s otoky
Extrakt kořene pýru odstraňuje toxiny z těla, pomáhá odvést přebytečnou vodu, je výborný proti otokům ať jsou kdekoliv. Pýr se užívá při léčbě dny a revmatismu a při nemocech močového ústrojí (písek a kameny v močovém ústrojí). Odstraňuje soli, které se usazují v kloubech. Pýr čistí krev, snižuje cholesterol, zlepšuje trávení.

Když tělo odvodňujeme (zbavujeme se přebytečné vody z tkání) ztrácíme mnoho minerálů, zejména draslík a hořčík. Tyto minerály se vyplavují predevším močí. Proto je nutné klást důraz na průběžné doplňování, obvzvlášt hořčíku. Zabráníme tak křečím, mravenčení, brnění v končetinách,  únavě, bolestem hlavy, depresím, neklidem, bolesti žaludku, nechutenství.
Vápník je také důležitý. Průzkumy prokazují, že lidé s nízkým příjmem vápníku mají častěji potíže s ukládáním vody v těle.

TIP: Prevence při otocích a zadržování vody v těle: Doporučuje se omezit příjem minerálu sodíku: Solení, uzeniny, fast-food, tvrdé a tavené sýry, konzervy a instantní výrobky, slané ryby (slanečky, zavináče..), minerální vody s vyšším obsahem sodíku, umělá sladidla (většina je na bázi sodíku). Doplnit draslík ve formě potravin nebo doplňků stravy: Draslík napomáhá vylučování sodíku. Pít dostatečné množství tekutin (čaje, stolní voda).

Quick Dren řeší potíže se zadržováním vody v těle ať už jsou kdekoliv


60tbl, měsíční kúra . 2 tbl. denně, zapít dostatečným množstvím tekutin. Během užívání je nutné dodržovat pitný režim
Dostupnost: skladem, do druhého dne u Vás doma

Doporučené dávkování
Během detoxikační a odvodňující kúry: 2 kapsle za den před jídlem pro vyšší vstřebatelnost, zapít dostatečným množstvím tekutin. Dodržujte pitný režím. Neužívejte po 17 hod.

Během udržovací kúry: 1 kapsle denně a zapijte dostatečným množstvím vody.

V průběhu užívání dodržujte pravidelný pitný režim!!!

Mohu užívat Quick Dren dlouhodobě? Ano,  při následujícím návodu:
1 kúra:  maximálně 6 týdnů.  Ideální užívání: 3 týdny, 1 týden pauza. Takto užívat po dobu 3 měsíců.
Po 3 měsících 1 měsíc pauza. 

1.KARDIAK - vhodné
2.ŠTÍTNÁ ŽLÁZA – vhodné
3.SRÁŽLIVOST KRVE – neovlivňuje
4.ASTMATIK – vhodné
5.CUKROVKA  - vhodné, naopak prospívá (hořčík snižuje hl. krevního cukru, vápník snižuji riziko cukrovky 2.typu)
 
Kojení - Nevhodné pro kojící matky. Quick Dren má silné detoxikační účinky. Odpadní a jedovaté látky se vyplavují močí, potem a MLÉKEM.

Upozornění
Není vhodný pro děti do 3 let. Uchovávejte mimo dosah dětí, v suchém a chladném prostředí. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nekupujte v případě porušení obalu.

Notifikováno Min. Zdr./Zem. OVZ-35.1-22.11.2011-82931

Pharmdata kód New Source Supplements s.r.o.: 7003728, PDK kód QuickDren: 2668607, Hmotnost obsahu: 58g ± 5%.

Tip: Pro registrované zákazníky v eshopu Lékárna pro radost 3% SLEVA NA CELOU OBJEDNÁVKU
objednavky@LEKARNAPRORADOST.CZ 

Poštovné při platbě předem nyní ještě levnější, jen 54Kč!

Petržel zahradní - extrakt z kořene

Má silné diuretické a žlučopudné účinky. Podporuje vylučovací funkci ledvin. Silice petržele dráždí ledvninovou tkáň (plní funkci ledvin)  a tím podporuje vylučování moči společně s jedy, léky, kovy, močové kameny. Užívá se při zánětech močových cest. Zklidňuje trávicí systém při podráždění, podporuje trávení. Obsahuje látky s antioxidačním ochranným účinkem.
Reguluje menstruační cyklus. Působí jako afrodisiakum pro ženy. Má mírné tonizující působení na srdeční sval. Přispívá k fyzické pohodě.


Pýr plazivý - extrakt z kořene

Pýr plazivý detoxikuje játra, obnovuje jaterní tkáň (ta plní funkci jater), pročišťuje organismus, působí diureticky, spolu s močí odvádí dusíkatý odpad, chlorid, krystalky kyseliny močové),  stimuluje činnost ledvin, pomáhá zbavovat tělo přebytečné vody. Podporuje činnost trávicího systému, posiluje činnost jater a žlučníku, příznivě působí při hubnutí. Rychle snižuje hladinu cholesterolu!


Draslík - minerál

Draslík hraje důležitou roli v udržování rovnováhy vody a minerálů v tkáních, je důležitý pro správné svalové a nervové funkce, harmonizuje srdeční činnost, pomáhá udržovat normální krevní tlak. Podporuje vylučování kyseliny močové. Kyčelina močová způsobuje dnu, negativně působí na vnitřní orgány, hlavně ledviny.

Smetanka lékařská, extrakt z kořene

Výtažek z kořene obsahuje více účinný látek než listy a květy

Účinky: detoxikace – zbavuje tělo jedů  (vhodná také pro kuřáky, konzumenty alkoholu), ledviny, játra, žlučník, špatné trávení, snižuje hladinu krevního cukru (vhodná pro cukrovkáře), snižuje cholesterol i krevní tlak, revma, dna, nadměrné zadržování vody v tkáních.

Korálový vápník (hořčík + vápník) Marine, SMP

Korálový vápník mořský, SMP, 2:1 ve vyváženém poměru vápníku a hoříčíku s vysokou vstřebatelností do lidského těla. Dále obsahuje dalším 72 stopových prvků, které jsou prospěšné lidskému organismu.

Podílí se na snížení únavy, vyčerpání, podrážděnosti. Podporuje rovnováhu solí a vody v těle. Podporuje normální energetický metabolismus. Posiluje nervovou soustavu. Podporuje činnost svalů, mírní křeče v končetinách.

Cena s DPH: 429,- Kč

Reference zákazníků

Emailová adresa je pouze pro ověření totožnosti. Email se nezobrazí.

Dáša 06:54 15.4.2018

Měla bych prosím dotaz. Nemám jednu ledvinu a močovod,můžu tyto tabletky brát? Užívám CARZAP, VOLPROAT, COMBAIR. Křeče mám každý den,kys.močovou, dnu, hodně se zavodňuju, prosím o odpověď,děkuji.

Jitka 08:59 14.4.2018

Chtěla jsem se zeptat zda nemá nějaké vedlejší účinky spojené se zazivanim? Brala jsem Omega 3 a po týdnu zažívací problémy přitom v přívalové letáku zad e nebyly. Děkuji za odpovedi

Renata Komendova 10:43 13.4.2018

Husovo nám. 41 Beroun 26601

Lenka 08:24 10.4.2018

Také doporučuji, je přírodní, vyzkoušela jsem ho jako novinku a jsem naprosto nadšená z účinků. Shodila jsem 6 kilo za necelý měsíc. Pravděpodobně mi mix bylinek a minerálů dělá velmi dobře :).

Iva 18:09 4.4.2018

Za mě také určitě vřele doporučuji dalším zákaznicím, oceňuji přírodní složení, účinky na vylučovaní vody a skvělá podpora na jarní hubnutí. Vaše věrná zákaznice :) I.

Eva 09:32 30.3.2018

Senzační přírodní bylinky s minerály na odvodnění! Doporučuji Eva

Líba 12:22 29.3.2018

Dobrý den Šárko, já beru taky tonarssu a začala jsem taky s quicdrenem, protože jsem měla vodu. Beru jen jeden denně a pomáhá mi.

ŠÁRKA 08:45 29.3.2018

Dobrý den mam doraz maminka bere volfaren,rytmonorm.tonarsa muze brat quick dren je hodně zavodnena me tyto prášky pomohly tak jen nevime jestli jeji prášky nevadi k užívání.Dekuji S

Zlámalová 09:04 23.3.2018

Byla jsem zavodněná, doktor mi předepisoval furon, ale nefungoval. Zabral mi až váš quickdren a za to jsem vam moc vděčná. Děkuji, Zlamalová Eliška

Marková 18:43 18.3.2018

Quick Dren je opravdu účinný na oteklost, detoxikaci i dokonce to hubnutí. Užívám na doporučení mé kamarádky a nemohu si ho vynachválit!

Šimon 14:00 14.3.2018

S vaším produktem jsem velice spokojen. Věnuji se profesionálně kulturistice a Quick Dren mi pomáhá dosáhnout vytyčeného cíle před samotnou soutěží. Jednou z nutností je zbavit se podkožní vody a tento produkt je výborný, protože vodu odvádí. Doporučuji, jelikož je přírodní, není to chemické a funguje.

Anna_andilek@seznam.cz 11:26 27.2.2018

Také doporučuji, jen je škoda, že není v lékárnách. Líbí se mi, že je přírodní a nijak tělu neškodí. Anička

Žaneta 12:07 21.2.2018

Mám problém se štítnou žlázou a hodně jsem nabrala. Quick Dren mi dlouhodobě pomáhá a nijak mi nevadí s léky. Doporučuji. Leskárová

Ivana Větrovcová 00:12 14.2.2018

Děkuji, přišlo.

Špinarová 15:05 26.1.2018

Dobrý den, jak dlouho trvá doručení? Děkuji, Špinarová

WHCS vyrobce doplnku vyzivy v CR, www.lekarnaprora 11:38 9.2.2017

odpovedi od Lekarnaproradost: Dobry den, objednavky muzete zasilat primo na email info@lekarnaproradost.cz. Objednavky nize dnes vyridime a odesleme. Tuto sekci budeme vice kontrolovat, aby nam neusel zadny vas dotaz, popr. objednavka. Quick Dren a dalsi produkty lze zakoupit v prodejnach. Seznam prodejen naleznete v horni casti teto stranky / kamenne prodejny. Dekujeme

Dana Pokorná 21:24 7.2.2017

Prosím o zaslání 1 balení Quick Dren na adresu : Mlýnská 99, Náchod 54701 .Děkuji ..

Marcela Mathesová 00:18 18.1.2017

Objednávka 1 balení, Družební 1516, 54901 Nové Město nad Metují

Marcela Mathesová 00:16 18.1.2017

Objednávka 1 balení.

Erika Mačova 16:09 15.1.2017

Dobrý den měla bych zájem o tento výrobek!dekuji

Blažena Bezděková 06:40 10.1.2017

Prosím o zaslání dvou balení Quick Dren. Děkuji. Blažena Bezděková Horušany 22 33401 Přeštice

Simona Trnková 22:12 5.1.2017

Pomůže, uklidní nohy, zbaví vás otoků, ubere kila. Já užívám tabletky 1 denně a cítím se výborně. Doporučuji užívat všem kdo má stejné problémy, nohy jako konve, nadváhu z vody.

Eva 17:04 3.1.2017

Užívám quick dren a jsem velmi spokojena a chci se zeptat jak dlouho ho musím užívat? Nemám již oteklé nohy po dávkování 2x denně a ráda bych zhubla 3 kila. Děkuji velmi pěkně a přeji uspěšný Nový rok.

Ala 17:05 28.11.2016

Dobrý den, chci také pochválit Quickdren. Opravdu funguje, mám kolhoty, který mi byly těsný a po 9 dnech jsou mi krásně volné. Cítím se výborně. Doporučím sestře. Díky, Ála

sasa vyletelova 09:53 15.11.2016

dobry den chcela by som vyskušat tabletky quick dren dakujem

Andy 17:47 6.11.2016

Dobrý den, chci opravdu moc moc moc poděkovat za poslání léku na vodu. Oteklé nohy již nemám a nohy jsou štíhlejší. Jsem naprosto spokojena. Děkuji, vaše věrná zákaznice

Vavřincová 14:24 25.10.2016

Dobrý den, za jak dlouho od objednání posíláte quick dren nebo kde si ho mohu zakoupit. Letím pryc již příští týden a potřebuji ho sebou, jelikož mi dělá nesmírně dobře na opuchlost a těžkost nohou. Děkuji Vavřincová

E. Zimová 18:08 18.10.2016

Naprosto výborný a zajímavý produkt. Užívala jsem balení 1 měsíc, po 14 dnech jsme neměla vůbec oteklé nohy. Doporučuji! E. Zimová

ALENA POGATZOVÁ 11:27 16.10.2016

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak je to u těchto tablet s frekvencí močení. Mám práci,kdy jsem převážně venku a nemám možnost zajít si na toaletu. Děkuji za odpověď.

eva 11:25 15.10.2016

Mohu jen doporučit!odvádí ven spolu z nadbytečnou vodou i uložené odpadní látky.Po dvou měsících užívání 1 tablety mám daleko více energie a o 5kilo dole. Voda jde pryč :-)

maya.m@hotmail.com 09:28 15.10.2016

Dobrý den, váha se hýbe směrem dolů. Při prvních dnech jsem nabrala, a bylo mi to divné, pak jsem zavolala firmě proč mám více kil. Bylo to v období veder, a bylo mi doporučené společně s užíváním tabletek hodně pít. Prý když tělo odvodňuji tak musím zároveň hodně pít. A to jsem nedělala. Naopak se voda v těle držela. Takže doporučuji pro všechny, při užívání hodně pijte. Pak otoky a voda půjde pryč. Doporučení se držím a cítím se lehčí a vypadám štíhlejší (splasklejší). Hezký den, Maya

AnnaGregerová 11:42 12.9.2016

Prosím o informaci,zda je možno užívat QICK DREN při onemocnení leukémiivlasaticovou.Jsem zavodněná,mám oteklý obličej i nohy.Děkuji.A.Gregerová

Adriana Datkova 12:46 5.9.2016

Dobrý deň, rada by som Vas poprosila o indormaciu, ci by bolo mozne pripravok Quick dren pouzivat pri ascite, nakolko chemicke diuretika maju velmi nepriaznive vedlajsie ucinky, alebo, ci by ste mi vedeli odporucit silne prirodne diuretikum. Velmi pekne Vam dakujem za odpoved. s pozdravom. A. Datkova

Zdenka 12:30 24.8.2016

Dobrý den,moje maminka užívá varfarin na ředění krve.Mohla by užívat tento doplněk na odvodnění?Má oteklé nohy.Děkuji za odpověď.

Petra 01:27 22.8.2016

Dobrý den. Chci se zeptat, zda tento přípravek může člověk, který nesmí lepek a laktózu. Děkuji za odpověď.

maria 10:27 21.8.2016

prosim ozaslani quick dren predem dekuji

Libuše 23:53 19.8.2016

Dobrý den. Užívám Quick Dren 14 dní. Váha se nehýbe, ale cítím se lehčí. Otoky jsem neměla, ale pneumatiky :-) ano.Uvidím, co bude dál.

Naďa 11:48 19.8.2016

Quick Dren užívám pravidelně před svou cestou do ameriky. Otékají mi během cesty nohy, ale pokud se vezmu tabletky před letem, potíže zmizí. Užívám tento výrobek pravidelně, moc se mi líbí a mohu Všem dámám, které mají potíže s otoky jako já, vřele doporučit.

Anička 09:04 14.5.2016

Je úžasný :), doporučuji

Lucie 19:48 12.5.2016

Dobrý den, chtěla bych se zeptat za jak dlouho po objednání moji objednávku zpracujete?

Veronika 09:34 12.5.2016

Jsem spokojená s Vaším produktem, protože mi pomáhá na moje neustále oteklé kotníky. Chci se zeptat, mohu Quickdren kombinovat s přípravkem na hubnutí Hotburn?

Jiřina 06:56 10.4.2016

Byla jsem pořád oteklá, oteklý, ošklivý kotníky a nadváha. Začala jsem chodit na lymfo drenáže a tam mi paní doporučila tento přípravek. Cítím se o 100% procent líp nevím jestli je to másážemi nebo tabletkami nebo obojím, každopádně jsem zhubla okolo 6kil za 2 měsíce a mám energie na rozdávání. Hezký den

Dostálová 07:26 5.4.2016

Je nad míru jasné, že pokud chci zhubnout, jak vodu tak tuky, nesmím se přejídat a cpát se čokoládou denně. Nicméně musím doporučit všem co chtějí podpořit své zdravé hubnutí i vyzkoušení Quick Drenu. Jsem nadšená z jeho účinků na odplavení vody a na hubnutí. Dobře se užívá, mě se osvědčilo braní ráno na lačno s vodou 1 tabletku a jen 1x denně. Balení mi vystačí na 2 měsíce. Cena je proti dalším výrobkům ok. Škoda, že nemají prodejnu v Liberci.

Tereza 14:37 1.4.2016

Opravdu vynikající produkt, který účinkuje na odvodění. Naprostá spokojenost.

Berenika 09:15 19.2.2016

Dobrý den, za jak dlouho pocítím účinky? Mám vodu v těle a jsem pořád oteklá, cvičení nepomáhá. Vím že bylinky řeší problém, ne jen maskují tak bych si ráda koupila tento produkt (quick dren) Děkuji, Berenika

Zdenka 10:36 23.12.2015

Dobrý den, jak dlouho trvá dodání od objednání? Potřebuji Quick Dren než odjedeme. Děkuji za rychlou odpověď, Zdena, Česká Lípa

Oleg mereuta 15:53 22.12.2015

Dobrý den chci si objednat quick dren

Maja 21:15 26.11.2015

Mohu kombinovat Quickdren a Hotburn? Beru quickdren na vodu a detoxikaci a potřebuji ještě trochu zrychlit spalování a do vánoc ještě víc zhubnout. Děkuji

Helena (34) 14:18 21.11.2015

Jsem také spokojená zákaznice, voda je pryč a shodila jsem již pár kilo. Byla jsem velmi zavodněná. Chtěla jsem se zeptat, zdali připravujete balení v tématu vánoc? Ráda bych objednala Quick dren pro kamarádku a maminku. Děkuji předem za Vaši odpověď.

Dana 08:54 7.11.2015

Quick Dren mám nesmírně ráda, užívám tabletky dlouhodobě sama na vodnatelnost a jsem s ním nesmírně spokojena.

Vanda 19:13 15.10.2015

Tabletky užívám pravidelně s měsíční přestávkou, protože se po nich cítím absolutně skvěle, lehce a mám energie na rozdávání. Také doporučuji.

Libor 15:20 8.10.2015

Naprosto výborný.

Zuzana 07:28 2.10.2015

Naprosto výborný potravinový doplňkěk. Opravfu funguje, pomohl mi na nateklé nohy i mi mizí celulitida!! Výborná je i cena. Prostě si ho nemůžu vynachválit. Doporučuji! (Je mi 28let)

Anna 15:01 23.6.2015

Dobrý den,můžu dát Quick Dren mojí mámě,které je 78 let,léči se se srdcem,má nízký tlak a permanentně nateklé nohy kolem kotníků,jednu víc,jednu míň?Nechce brát léky na odvodnění,že má pak v nohách hrozný křeče.Křeče mívá,i když ty léky nebere,ale míň.Zajímá mě,jestli jí tím neublížím.Děkuji za odpověď.

eli 11:57 4.6.2015

Lze tento produkt koupit v Brně? Kamarádka ho pravidelně bere a je opravdu spokojená. děkuji za odpověď. Elizabeta

HEDVIKA 11:54 5.11.2014

Výborný, splaskly mi otoky na nohou a pomáhá mi. Užívám dlouhodobě. Hedvika

mira 01:45 1.11.2014

Chtěl bych se zeptat tento přípravek bych chtěl ro svojí matku ale je dost nemocná má cukrovku,problémy se srdcem ,otoky nohou,bere warfarin a na to vše má leky,proto se ptam jestli by tpto mohla uzivat.Dekuji předem za informaci.

Jarmila, 58 let 14:44 8.9.2014

Quick Dren mi dělá velmi dobře. Cítím se skvěle. Užívám jej pravidelně s přestávkami již přes jeden rok a nemohu jej vynachválit. Bezvadné složení i cena. Na moje oteklé nohy je to výborná věc.

elena 19:20 14.8.2014

Dobry den, je niekde na slovensku mozne tento quick dren kupit? Dakujem

Tereza P. 15:42 12.6.2014

Teď ve vedrech mi pomáhá na mé otoky nohou a všeobecně se cítím dobře. Skvělá cena a výborná kvalita. Doporučuji.

Ulbrichova 09:45 2.6.2014

Dobrý den mám zájem o váš produkt Quick Dren díky

Petr V. 10:36 13.5.2014

V našej domácnosti používáme všetsi tento doplnok stravy. Super.

Helena Tučková 00:29 20.4.2014

Dobrý den, mohu užívat QD, když současně beru diuretika (amicloton)? To asi ne, že? Lze užívat QD místo umělých diuretik, která mi nepomáhají otoky nohou odstranit a snižují krevní tlak? Neuškodil by mi vápník v QD obsažený, když mám aterosklerotické změny na cévách? Ráda bych zkusila QD místo lékových diuretik. Prosím, napište svůj názor. Pomohlo by mi to v rozhodování. Děkuji Helena

Martina Tešinská 10:38 18.3.2014

Dobrý den, chtěla jsem se Vás zeptat, jak mám s kúrou pokračovat: první tři týdny jsem měla intenzivní odvodňující a detoxikační kúru a teď mám týden pauzu. Můžu po té týdenní pauze pokračovat udržovací kúrou nebo se mám vrátit zpátky k té první kúře před pauzou.?? Děkuji za odpověď!

Míša 09:50 22.2.2014

Tabletky Quick drenu mi dělají strašně dobře. Trpěla jsem na křeče a ty ustoupily. Vaše věrná zákaznice Míša

Táňa 21:16 11.2.2014

Užíváme s maminkou quickdren a dobrý. Máme takový pocit lehkosti a hlavně se cítíme útlejší. Snad i jsme ;-). Rády doporučujeme Quickdren!

Dagmar 13:12 12.9.2013

Dobrý den, po Quickdrenu se cítím velmi dobře. Mám nadváhu, jsme hodně zavodněná, otoky jsou na denním pořádku, zvláště pak po delší procházce. Petržel a bylinky mi dělají moc dobře. Cítím se lehčí a mám i víc energie. Zákaznice Dagmar, Brno, 62 let

Petr 11:09 27.8.2013

ako spokojny zakaznik, dakujem Vam a odporucam dalsim

zuzana hrdličková 08:27 15.8.2013

Dobrý den,QD jsem si objednala na doporučení známé,přišel mi už druhý den,užívám ho druhý týden a s jeho účinky jsem naprosto nadšená.Otoky nejen nohou jsou pryč,na váze mám o 7kg méně,což byla váha zadržované vody v těle!Cítím se skvěle.QD je cenově dostupný a opravdu má uvedené účinky.S čistým svědomím DOPORUČUJU.

Jana S. 17:04 9.8.2013

Beru ho a pomáhá!

zuzana 09:17 3.8.2013

Dobrý den, dnes jsem si na doporučení známé objednala QD,věřím, že i mě pomůže,mám oteklé nohy a pocit,že je mám jak z olova.CHtěla bych vědět jak dlouho se může QD užívat.Z informací zde,jsem nepochopila jak dlouho můžu,,udržovací kůru,,užívat. Děkuju za rychlé vyřízení mé objednávky a odpovědi na dotaz. zuzana hrdličková

bobik 19:52 22.7.2013

Dobrý den jak dlouho se musí QUICK DREN užívat ?

Lydie 08:15 4.7.2013

Dobrý den, zaujal mě váš přípravek na odvodnění a detox. Mám však dotaz: když jej začnu užívat, musím jej užívat stále, nebo stačí pouze při obtížích? děkuji, Lydie.

WHCS 17:55 26.6.2013

od WHCS: Dobrý den, k Vaši dotazům, doplněk stravy Quick Dren nedoporučujeme těhotným, pouze můžete užívat na doporučení lékaře. Vladimíra Kožuchová 08:33 19.6.2013 Dobrý den, chtěla bych se jen zeptat, zda mi může přípravek pomoci na oteklé tváře a věčně nafouklé břicho, když nevím původ. Ani vlastně nevím, jde-li io otok. Dík Vlaďka Vlaďko, je nutné zjistit původ Vašich oteklých tváří a břicha. Všeobecně Quick Dren pomáhá s otoky po celém těle. Prosíme o zasílání dotazů na info@lekarnaproradost.cz. Odpovídáme nejpozději do 24hod. Děkujeme.

Květa 08:17 22.6.2013

Dobrý den Lékárno pro radost, jsme zaměstaná jako kuchařka (velmi hektické zaměstnání v Praze) a quick dren mi jako jediný přípravek co jsem vyzkoušela pomáhá na mé těžké, otoklé nohy. Stojím celý den v práci, máme hodně lidí, a teď v těch vedrech bych se bez Vašeho přípravku neobešla. Doporučuji všem co mají podobný problém jako já. Děkuji pěkně a mějte se fajn.

Vladimíra Kožuchová 08:33 19.6.2013

Dobrý den, chtěla bych se jen zeptat, zda mi může přípravek pomoci na oteklé tváře a věčně nafouklé břicho, když nevím původ. Ani vlastně nevím, jde-li io otok. Dík Vlaďka

Martina 12:25 14.6.2013

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je přípravek vhodný pro těhotné. Děkuji za odpověď

Kristin 11:26 8.6.2013

Dobrý den,chci se jen zeptat jestli tento přípravek je možné zakoupit přímo v nějaké lékárně nebo obchodě v Ustí nad Labem.

Lékárna pro radost 18:28 6.6.2013

Dobrý den Zuzano, omlouváme se za pozdní odpověď. Zásilky odchází včas, pokud objednávku obdržíme do 14hod, zásilku odešleme tentýž den. Doba dodání: 1-2 pracovní dny. Výpadek byl jen 4.6., kdy nefungoval online system České pošty. V případě dalších dotazů nás prosím kontaktujte přes email: info@lekarnaproradost.cz. Tak se Vám dostane okamžité odpovědi. Pěkný den

Zuzana 09:21 4.6.2013

Dobrý den, odesíláte prosím dnes zásilky? Potřebuji si objednat 2 Quickdreny než odjedu na dovolenou a nevím, zda mi přijdou včas kvůli povodním, popřípadě je možný osobní odběr u vás v Praze?

Quick Dren 11:55 27.5.2013

Dobrý den, užívám váš přípravek a beru jen jednu tabletku denně. Úplně stačí. Máte zkušenosti s dalšími zákazníky, pro které je jedna dávka dostačující?

Edita 21:54 12.5.2013

výborné složení s minerály

Vanda 07:17 9.5.2013

Moje kolegyně zhubla 5kg, a to nechtěla hubnout, koupila si ho na doporučení, protože jako kadeřnici jí otýkají nohy. Dren jí výrazně pomohl. Já si dnes objednala dva kousky:). Chtěla jsem se zeptat kolik tabletek za den můžu nejvíc brát? V.

Eva 22:14 29.4.2013

Dobrý den, chci poděkovat za rychlé vyřízení mé objednávky, zboží mi přišlo ihned druhý den. Produkt užívám druhým dnem, jednu tabletku ráno a jednu tabletku večer. Po druhém dni se cítím lehčí. Jsem přesvědčena, že je to právě Vaším produktem Quick Dren. Chtěla jsem se zeptat, jak dlouho musím produkt užívat? Mám potíže s otoky a hromadění vody. Děkuji za odpověď. Tolarová Eva


Postup objednání / Poštovné | O nás | Zasíláme do zahraničí - Shipping abroad | Obchodní podmínky | Ochrana soukromí | Kde koupím na Slovensku?

+420 722 152 001

info@lekarnaproradost.cz
velkoobchod@lekarnaproradost.cz