HopsVital s postupným uvolňováním Biomedica 40 tbl.

Pro zklidnění organismu a podporu zdravého spánku

3
Kód: 423
Značka: Biomedica
255 Kč / ks
Kategorie: Energie a únava
Hmotnost: 0.1 kg
D3 Se Zn vizual CZ otocena
Tip

Doplněk stravy ve formě tablet s postupným uvolňováním účinných látek. Obsahuje kombinaci vitamínů skupiny B a chmele pro zklidnění organismu a podporu zdravého spánku.

 

Chmel napomáhá normální činnosti nervové soustavy, má zklidňující účinky a příznivě ovlivňuje spánek. Thiamin přispívá k normální psychické činnosti a normální činnosti nervové soustavy. Kyselina pantothenová přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a normální mentální činnosti. Kyselina listová (folát) a riboflavin přispívají k normální psychické činnosti a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamín B3 a B6 přispívají k normální činnosti nervové soustavy, ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální psychické činnosti.

 

Složení: extrakt ze šištic chmele otáčivého (Humulus lupulus), hydrogenfosforečnan vápenatý, mikrokrystalická celulóza, hydroxypropylmethylcelulóza, polydextróza, nikotinamid, polyvinylpyrrolidon, talek, stearan hořečnatý, D-pantothenan vápenatý, pyridoxin-hydrochlorid, riboflavin, thiamin-hydrochlorid, kyselina pteroylmonoglutamová

 

 

 

Dávkování: 1 tableta 2x denně

 

Balení: 40 tablet

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu