Scitec Nutrition AAKG 100 tablet

AAKG (arginin alfa-ketoglutarát) podporuje tvorbu oxidu dusnatého (NO), který při reakci s cévami způsobuje jejich dilataci (rozšíření), dochází tak k lepšímu průtoku krve a tím i efektivnějšímu dodávání živin do svalu.

Můžeme doručit do:
21.6.2024
Skladem
Kód: 3193
Značka: Scitec Nutrition
380 Kč –18 % 309 Kč / ks 3,09 Kč / 1 ks
Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.3 kg
scitec nutrition aakg 100 tablet
380 Kč –18 %

Scitec Nutrition AAKG - Arginin

AAKG (arginin alfa-ketoglutarát) podporuje tvorbu oxidu dusnatého (NO), který při reakci s cévami způsobuje jejich dilataci (rozšíření), dochází tak k lepšímu průtoku krve a tím i efektivnějšímu dodávání živin do svalu (rychleji se přijatá energie využije) a to jak během tréninku, tak i mimo trénink. Mimo trénink zlepšuje vstřebávání živin i doplňků stravy. Díky tomu sval rychleji regeneruje a tak dochází k vyššímu nárůstu svalové hmoty. V tréninku A-AKG způsobí rychlejší přísun energie což má za následek zvýšení především výbušné síly.

Argin alfa-ketoglutarát nacházející se v produktu AAKG je vázán aminokyselinou s kyselinou alfa-ketoglutarátovou, která patří mezi klíčové mezilátky v Krebsově cyklu a při metabolismu aminokyselin. Kyselina alfa-ketoglutarátová patří v metabolických procesech mezi jednu z nejdůležitějších transportérů dusíku. Arginin je jedinou základní látkou nitrogen-monoxidu (NO) a těší se stále větší popularitě v kruhu kulturistů, kteří by si stále rádi udrželi tvrdou formu. Kyselina alfa-ketoglutarátová je ketokyselinou, vznikající během deaminace glutamátu a účastní se při biochemických procesech tvorby energie v buňkách.

Doporučené dávkování:

  • doporučená denní dávka jsou 4 kapsle hodinu před tréninkem nebo ráno nalačno

Nutriční hodnoty:

  • ​​Jedna dávka: 4 kapsle
  • Každá dávka obsahuje L-arginin-alfa-ketoglutarát 2:1 3200 mg

​Upozornění:

  • Doplněk stravy.
  • Skladujte v suchu a teple.
  • Nepřekračujte doporučené dávkování.
  • Není vhodné pro kojící ženy, a ženy na mateřské.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: