Akční balíček pro muže na podporu testosteronu Volcano + Maca man

Akční balíček pro muže na podporu testosteronu Volcano + Maca man

Akční balíček pro muže, který svým složení značně podpoří tvorbu testosteronu v těle.

Co dělá testosteron?
 
 
 
Testosteron | NEXTCLINICS Czech a.s.
 
Testosteron je mužský pohlavní hormon, který ovlivňuje tvorbu spermií a vývoj sekundárních pohlavních znaků především v období puberty. Vzniká přirozenou cestou ve varlatech (⅔ testosteronu) a v buňkách nadledvin (⅓ testosteronu). Naopak u žen jsou hlavním zdrojem testosteronu nadledviny.

 

Můžeme doručit do:
20.6.2024
Skladem
Kód: 539
1 348 Kč –7 % 1 248 Kč / ks
Kategorie: Fitness doplňky stravy
Hmotnost: 0.15 kg
Akční balíček pro muže na podporu testosteronu Volcano + Maca man
Akce Novinka Tip
1 348 Kč –7 %

Testosterone & performance boosters

Koupí 7Nutrition VOLCANO získáte nejúplnější formuli ovlivňující přirozený testosteron a endokrinní systém. Receptura složená z ingrediencí, které synergicky zesilují jejich působení a způsobují erupci testosteronové sopky!

Nejkomplexnější ze silných anabolizérů testosteronu na českém trhu.

7Nutrition VOLCANO  byl vyvinut tak, aby poháněl produkci přirozeného testosteronu ze všech možných stran a zapojoval receptory mužských hormonů tím nejradikálnějším způsobem. Expresním tempem bude tělo nuceno produkovat více testosteronu. A to vám poskytne výhody jako:

 • Silné zvýšení vitality
 • Exploze vašeho libida na úroveň, kterou jste neměli pomocí přirozené suplementace
 • Anabolismus svalových buněk, nárůst sušiny
 • Rychlejší spalování tuků
 • Mnohem vyšší energetické hladiny po celou dobu používání produktu a více než 2 týdny po vysazení
 • Zrychlení potréninkové regenerace
 • Zvýšení síly a silové vytrvalosti

 

Složení 7Nutrition VOLCANO:

Extrakt z pískavice řecké seno (Trigonella foeunum graecum, pískavice řecké seno).

Obsahuje steroidní saponiny, které jsou prekurzory syntézy steroidních hormonů se silným anabolickým účinkem. Stimuluje uvolňování inzulínu a zároveň aktivuje syntézu bílkovin. Zvyšuje retenci dusíku a syntézu glykogenu ve svalových buňkách.

Tribulus terrestris extrakt (85% saponinů) - Tribulus Terrestris.

Obsahuje steroidní saponiny, polyfenoly, indoly a triterpenové saponiny. Steroidní saponiny mají vlastnosti podobné lidským androgenům. Tribulus Terrestris zvyšuje hladinu volného přirozeného testosteronu až o 40 %. Polyfenoly a indoly mají antiestrogenní účinek (snižují hladinu nežádoucích estrogenů, které blokují sekreci testosteronu).

Prášek z kořene MACA.

MACA je jedlý kořen rostliny, která roste na vrcholcích And v Peru, v nadmořské výšce 3800-4500 metrů. Pro lidský organismus má nespočet pozitivních vlastností a pro nás je nejdůležitější schopnost normalizovat funkce endokrinního systému. Suplementace kořenem MACA ovlivňuje libido, potenci, plodnost a produkci přirozeného testosteronu. Působí imunostimulačně, přímo zesiluje účinek ostatních složek použitých ve VOLCANO.

Extrakt z Muira Puama.

Ve srovnání s Viagrou nebo Cialis stimuluje a stimuluje. Systematicky dlouhodobě zvyšuje libido. Prodlužuje sexuální zážitek na několik hodin a zvyšuje pocit erekce. Zlepšuje funkce endokrinního systému a ještě více zapojuje tělo do produkce přirozeného testosteronu.

 

Dodatečně použité extrakty z: 

 • Kopřiva dvoudomá,
 • Oves obecný (Avena Sativa)
 • Saw Palmetto

zlepšuje fungování endokrinního systému u mužů, ovlivňuje sexuální touhu, energii a vitalitu.

piperin.

Piperinový alkloid z černého pepře. Stimuluje sekreci norepinefrinu a adrenalinu. Nepřímo zvyšuje svalovou strukturální syntézu bílkovin.

Ženšen.

Ovlivňuje centrální nervový systém stimulací GABA receptorů v mozku. Má imunostimulační účinek, stejně jako kořen MACA. Ovlivňuje zesílení působení ostatních složek a zesiluje jejich účinek.

ZMA (zinek, hořčík, vitamín B6).

V VOLCANO také získáte kompletní sadu tří ingrediencí, které jsou přírodní nesteroidní anabolickou a antioxidační formulí. ZMA zvyšuje hladinu testosteronu, zvyšuje hladinu IGF-1 a leptinu. Větší energie, zvýšená účinnost, hmotnost a síla jsou největší výhody použití této kombinace. Navíc snižuje katabolismus bílkovin, má regenerační a antioxidační vlastnosti.

 

Doporučené dávkování: Užívejte 5 kapslí denně před spaním, zapijte dostatečným množstvím vody. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy nelze užívat jako náhradu (náhradu) pestré stravy.

 

Denní porce:  5 kapslí

Extrakt z pískavice řecké seno 800 mg
Extrakt ze zemského tribulusu (85 % saponinů) 800 mg
Kyselina D-asparagová (DAA) 400 mg
Prášek z kořene MACA 275 mg
Extrakt z Muira Puama 225 mg
Extrakt z kopřivy obecné 150 mg
Ovesný extrakt 150 mg
Extrakt Saw palmetto 100 mg
Extrakt ženšenu   25 mg
Extrakt z černého pepře

 

včetně piperinu

  2,1 mg

 

    2 mg

Hořčík na se 150 mg (40 %*)
Zinek    10 mg (100 %*)
Vitamín B6     5 mg (357 %*)

*RWS - Referenční hodnota příjmu pro dospělého.

Unikátní produkt sestaven speciálně pro muže, kteří chtějí zlepšit svůj sexuální výkon, erekci, plodnost, dodat svému tělu energii a udělat něco pro své intimní, psychické i fyzické zdraví a pohodu


Maca fresh men obsahuje látky, které mají kladný vliv na:


    plodnost, sexualitu, sexuální aktivitu, fyzické a psychické zdraví, vitalitu (Maca)
    normální funkce pohlavních orgánů - erekci a hormonální aktivitu, sexuální touhu, imunitu, podporuje zdraví močového ústrojí, podporuje zdraví srdce (Tribulus terrestris)
    přispívá ke zlepšení krevního oběhu na úrovni pánve, má kladnou roli v procesu spermatogeneze,  pomáhá organismu s regenerací po delším fyzickém vypětí, pomáhá při vývoji svalové hmoty (L-Arginin)

MACA FRESH, L-ARGININ A TRIBULUS TERRESTRIS – JEDINEČNÁ KOMBINACE LÁTEK PRO MUŽE V JEDNOM PRODUKTU

Unikátní produkt sestaven speciálně pro muže, kteří chtějí zlepšit svůj sexuální výkon, erekci, plodnost, dodat svému tělu energii a udělat něco pro své intimní, psychické i fyzické zdraví a pohodu. Základ tohoto produktu je tvořen extraktem z macy fresh (Lepidium meyenii) a je doplněn L-Argininem a extraktem z Tribulus terrestris.

Maca je velmi oblíbená rostlina mezi muži, kteří chtějí zlepšit svůj sexuální výkon, podpořit erekci, plodnost, získat více energie a podpořit nejen své intimní zdraví.

Maca fresh men obsahuje látky, které mají kladný vliv na:

 • plodnost, sexualitu, sexuální aktivitu, fyzické a psychické zdraví, vitalitu (Maca)
 • normální funkce pohlavních orgánů - erekci a hormonální aktivitu, sexuální touhu, imunitu, podporuje zdraví močového ústrojí, podporuje zdraví srdce (Tribulus terrestris)
 • přispívá ke zlepšení krevního oběhu na úrovni pánve, má kladnou roli v procesu spermatogeneze, pomáhá organismu s regenerací po delším fyzickém vypětí, pomáhá při vývoji svalové hmoty (L-Arginin)

 

SILNÉ SLOŽENÍ - 3 PEČLIVĚ VYBRANÉ SLOŽKY A 1350 MG V JEDNÉ DENNÍ DÁVCE

Aby Vám produkt přinesl výsledky, které očekáváte, musí obsahovat dostatečné množství účinných složek. Maca fresh men obsahuje v jedné denní dávce 1350 mg směsi, což je mnohem více než většina konkurenčních produktů. Mnoho produktů obsahuje pouze velmi malé množství jednotlivých složek, což pak nemá očekávaný efekt.

BEZPEČNÝ A PROVĚŘENÝ PRODUKT

V dnešní době se dá hlavně na internetu koupit spousta podobných produktů. Dejte však velmi velký pozor na to, co kupujete. Většina produktů nemá ani potřebné schválení, jsou na trhu nelegálně a mohou obsahovat látky, které jsou pro Vaše zdraví velmi nebezpečné. Maca fresh man je vyráběna v České republice a je řádně notifikována na Ministerstvu zemědělství. 

SLOŽENÍ NA DENNÍ DÁVKU (3 KAPSLE):

Maca extrakt (Lepidium meyenii) 750 mg
L-arginin 450 mg
Tribulus terrestris extrakt 150 mg

Přírodní produkt – základ produktu je tvořen čistě přírodními bylinnými extrakty.

Doporučené dávkování: 3 kapsle denně, zapít vodou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: