Colway Noční Atelomaska + Lambre Magic Eyelash AKČNÍ SADA

Léto je čas krásných teplých nocí a festivalů pod širým nebem. Každá žena bez ohledu na věk chce vypadat dokonale a v hravém letním období obzvláště. Dosáhnout dokonalosti nebylo nikdy tak snadné!

S naší letní sadou se nemusíte bát ani probdělých a protančených nocí. Colway Noční Atelomaska Vám zaručí krásnou a odpočatou pleť, i když ji nedopřejete dostatek spánku. 

Díky Lambre Magic Eyelash - aktivnímu séru na růst řas budete mít nekonečné řasy, které určitě nezůstanou nepovšimnuty! Výsledek ověřený a potvrzený! 

 

Sada obsahuje:

Colway Noční Atelomaska 120 ml

NOČNÍ ATELOMASKA je kosmetický přípravek typu „sleeping cream”, který podle potřeb pleti a dostupného času, může být používaný jako noční krém, nebo intenzivně regenerující, omlazující a výživná maska. Tento produkt je určen moderním ženám, uzavírá večerní kosmetickou péči v jednom balení. Je to další položka Zlaté Linie ATELO – COLWAY, která je v souladu s novým trendem „městské“ kosmetiky, chránící pleť před znečištěním a volnými radikály.

 

Lambre Magic Eyelash - aktivní sérum na růst řas 4 ml

Tento kosmetický přípravek vaše řasy prodlouží, zesílí a dodá jim sex-appeal! Vaše oči budou okouzlovat!

 

2
Kód: 545
2 149 Kč –34 % 1 399 Kč / ks
Kategorie: pleťové masky
Hmotnost: 0.3 kg
Colway Noční Atelomaska + Lambre Magic Eyelash AKČNÍ SADA
Akce Novinka Tip
2 149 Kč –34 %

Colway Noční Atelomaska 120 ml

Noční intenzivní regenerace pleti pro náročné.

XXL balení na 3 měsíce používání! 

Noční Atelomaska – mistrovská jedinečná kompozice biomimetických složek a na tekutých krystalech založená, intenzivně regeneruje kůži a omlazuje tkáň a obnovuje její přirozené pH. Tento kosmetický přípravek může výrazně omladit i velmi zralou a poškozenou kůži a obnovit biologickou rovnováhu tkáně. Výrobek lze použít jako silně proti stárnutí masku nebo jako výživný krém na obličej.

NOČNÍ ATELOMASKA je kosmetický přípravek typu „sleeping cream”, který podle potřeb pleti a dostupného času, může být používaný jako noční krém, nebo intenzivně regenerující, omlazující a výživná maska. Tento produkt je určen moderním ženám, uzavírá večerní kosmetickou péči v jednom balení. Je to další položka Zlaté Linie ATELO – COLWAY, která je v souladu s novým trendem „městské“ kosmetiky, chránící pleť před znečištěním a volnými radikály.

Tedy maska ​​a noční krém spojené v jeden inovativní produkt. Díky tomu se dá použít dvěma způsoby podle potřeb pleti: jako výživný noční krém nebo intenzivně regenerační a omlazující maska.

Během nočního odpočinku se z oleosomové, biomimetické báze tekutých krystalů postupně uvolňují bioaktivní složky, které stimulují epidermis k účinné regeneraci během spánku. Tento způsob uvolňování pečlivě vybraných účinných látek zajišťuje výrazné zlepšení stavu i velmi zralé a náročné pleti. Z tohoto důvodu se Noční Atelomask  doporučuje zejména pro péči o velmi unavenou, namáhanou pleť, postrádající zářivost a vitalitu, s prvními známkami stárnutí.
Unikátní probiotický komplex ProBioBalance® obnovuje správný mikrobiom pokožky, čímž přispívá k rekonstrukci její ochranné vrstvy. Zároveň udržuje homeostázu extracelulární matrix a aktivně působí proti degradaci kolagenu a elastinu v důsledku UV záření.

Díky přidání silných antioxidantů je Noční Atelomaska městskou kosmetikou, která chrání pokožku před škodlivými vlivy faktorů životního prostředí.

Díky vysokému obsahu bioaktivních složek je Atelomaska® doporučena i pro použití v profesionální kosmetice, např. na závěr ošetření.

 

PŘEDNOSTI:

 • ProBioBalance® obsahuje imunologický modul, glykoproteiny a polysacharidy z biologicky aktivních bifidobakterií, rozpuštěné v bioaktivní složce na bázi mléka.
 • Probiotika v ProBioBalance®, působí na buněčné úrovni, obnovují na pokožce ochrannou vrstvu tím, že jí navracejí správnou mikroflóru, což umožňuje pokožce účinně regenerovat během spánku.
 • ProBioBalance® také působí proti následkům UV záření – degeneraci kolagenu a elastinu, a tím udržuje homeostázu mezibuněčné hmoty.
 • Aktivní složky se v masce vyskytují ve vysokých koncentracích a zabezpečují tak výrazné zlepšení stavu pleti.
 • Oleosomová, biomimetická báze s tekutými krystaly, postupně uvolňuje aktivní látky, a tak chrání před Hayflickovým limitem (smrt buněk).
   

ÚČINKY:

 • energizující
 • regenerující
 • výživné
 • omlazující – odstraňuje vrásky v rohové vrstvě pokožky
 • zpevňující – způsobuje zvýšení napětí pleti
 • zabraňuje ztrátě pružnosti pleti
 • hydratační
 • rozjasňující – redukuje známky únavy

 

URČENÍ:

Dospělí, pro všechny typy pleti. Noční Atelomaska je doporučovaná k péči o pleť obličeje, krku a dekoltu, pleť unavenou, vystavenou stresu, bez lesku a vitality, s prvními vráskami a známkami stárnutí. Také pro použití v kosmetických salonech, vzhledem k vysokému obsahu aktivních látek, např. na zakončení ošetření.

 více: Colway Noční Atelomaska

 

JEDEN KROK KE KRÁSNÝM ŘASÁM

Je možné, aby vás přírodní řasy těšily svou délkou, sytostí barev a efektní hustotu? Je to možné! Stačí pouze jeden měsíc, abyste úplně změnila svůj vzhled. Vaše řasy budou okouzlující a přitáhnout pohledy žárlivých přítelkyň. Tajemství spočívá v exkluzivním receptu vytvořeného v laboratořích LAMBRE.

MAGIC LONG LASH active serum

 • inovativní receptura 12 v 1–12 speciálně vybraných účinných látek;
 • bezpečné složení potvrzené vědeckým výzkumem;
 • prodloužené a obohacené řasy.

 

ÚČINKY

Díky moderním technologiím a mnohým vědeckým výzkumům se nám podařilo vytvořit jedinečný produkt: MAGIC LONG LASH.

Efekt se projeví již po 15 dnech používání séra, které aktivně působí na řasy. Díky bezpečnému složení séra se tak o řasy nejen staráte, ale rovněž jim napomáháte, aby každý den sílily, prodlužovaly se a byly hustější.

Výsledný efekt závisí na individuálních potřebách ženy a její citlivost na absorpci každé ze složek.

 

JAK TO FUNGUJE?

Průměrná délka života řasy je asi 3–6 měsíců, poté vypadávají. Řasy rostou pouze během prvních 30 dní svého životního cyklu, poté se připravují na vypadnutí. To je tedy poměrně krátká doba k tomu, aby se řasy dostatečně prodloužily a zhoustly. Speciálně vybrané komponenty ovlivňují jak na fázi růstu, tím že zvyšují počet řas a prodlužují je, tak na fázi klidovou, tím že prodlužují životnosti řas.

Moderní složení séra urychluje růst řas a posiluje je od samého kořene. Řasy se díky tomu prodlužují a posilují. Přípravek také zabraňuje nadměrnému vypadávání řas.

Složky tohoto přípravku pronikají do cibulky řas a působí na ně zevnitř. Stimulují růst řas, ovlivňují jejich tloušťku a barvu. MAGIC LONG LASH vytváří ochrannou bariéru podél odrůstajících řas, díky čemuž se zabraňuje jejich lámání a vypadávání.

Jedinečnost a účinnost přípravku je patrná již po 15 dnech pravidelného užívání a je výsledkem komplexu složek s mimořádnými vlastnostmi.

JEDINEČNÁ RECEPTURA

 

AKTIVNÍ SLOŽKY MAGIC LONG LASH active-serum

1. Bimatoprost - účinná látka, která je velmi efektivní sloučeninou stimulující růst řas. Ovlivňuje délku a tloušťku řas, zvyšuje jejich počet, posiluje je a jejich barva je sytější;

2. Biotyna - vitamin H, vitamin ze skupiny B; základní komponent, který posiluje strukturu a zabraňuje lámání řas;

3. Alantoina - je známá díky svému léčebnému účinu, zklidňujícími a změkčujícími vlastnostmi. Vyhlazuje a hydratuje řasy;

4. KOMPLEX VITAMÍNŮ A, E, F, P, B6 – pronikají do vláken řas, zlepšují jejich strukturu, díky čemuž jsou řasy silnější, pružnější a lesklejší;

5. WIDELASHTM – moderní komplex dvou aktivních složek: BIOTINOYL TRIPEPTIDE-1, který posiluje vlákno a vlasovou cibulku, a PROVITAMINY B5, které účinně obnovují strukturu řas, které jsou potom silnější, delší a hustější;

6. PROTEINY HEDVÁBÍ – hydratují a vyhlazují řasy, chrání je před mechanickým poškozením;

7. OKTAPEPTID-2 - peptid ovlivňující růst řas a jejich celkový zdravotní stav;

8. PANTHENOL – hydratuje a vyhlazuje povrch řas.

 

EFEKTIVITA POTVRZENÁ VÝZKUMY

Vědci se při práci na složení přípravku MAGIC LONG LASH postupovali tak, aby každá složka byla bezpečná a nevyvolávala alergické reakce a podráždění.

Receptura, kterou jsme vytvořili, byla ověřena nezávislými výzkumy ve vědeckých centrech, abychom se ujistili, že přípravek, který vám nabízíme, je plně v souladu se všeobecně přijímaným standardem, je spolehlivý a maximálně efektivní.

- receptura neškodná zdraví;

- výzkumy byly provedeny v nezávislých vědeckých centrech;

- přípravek byl testován i z hlediska oftalmologie.

MAGIC LONG LASH prošel přísnými testy, které potvrdily, že účinné látky obsažené v receptuře, prodlužují a zahušťují řasy, zabraňují jejich vypadávání.

Ve složení séra najdeme vysoce kvalitní aktivní složky, díky nimž je přípravek bezpečný a efektivní.

JAK SE MAGIC LONG LASH POUŽÍVÁ?

Aplikace tohoto přípravku je díky tenkému a jemnému kartáčku a gelové konzistenci snadné a velmi příjemné. Po důkladném odlíčení obličeje a očí se produkt nanáší na linii řas horního víčka. Po několika sekundách se sérum vstřebává a aktivuje komponenty posilující řasy. Přípravek je nezbytné používat jedenkrát za den, na noc. Častější používání nebude mít vliv na rychlejší růst řas a může dokonce přinést opačný efekt, jako je například svědění a alergie.

Nenanášejte dovnitř oka a na linie řas spodního víčka.

Chcete-li, aby byl efekt prodloužení a zhuštění řas skutečný, je třeba provést celý šestiměsíční kurz. Pokud docílíte požadované délky a tloušťky řas, nepřestávejte používat sérum MAGIC LONG LASH. Vaše řasy vám budou vděčné, pokud budete přípravek používat 3 - 4 krát týdně, protože vaše řasy budou správně hydratovány a dosažený efekt bude stálý.

Jen jeden dotek a vaše řasy budou nádherné!

Kdo může používat sérum řas MAGIC LONG LASH ?

Sérum se doporučuje všem ženám, které sní o dlouhých a hustých řasách.

Dále je určeno hlavně ženám, jejichž řasy jsou od přírody slabé a krátké, nebo byly oslabeny věkem, kosmetických procedur, použitím nekvalitních kosmetických přípravků a použitím umělých řas. Přípravek mohou používat i ty, které nosí kontaktní čočky, ty, které prošly chemoterapií. Přípravek je účinný i u řas, na které byly aplikovány umělé řasy, permanentní make-up nebo byly obarveny henou.

VAROVÁNÍ

Přípravek se nesmí dostat přímo do oka. Nepoužívat v případě alergie na některou ze složek přípravku. Nepoužívat při chronických onemocnění oka (například glaukom), pouze po konzultaci s lékařem. Nepoužívat, pokud máte zarudlou, podrážděnou a poškozenou kůži. V případě, že se přípravek dostane do oka, důkladně je vypláchněte teplou vodou. Pokud přípravek vyvolá alergickou reakci, přestaňte jej používat. Pokud symptomy přetrvávají, je třeba poradit se se svým lékařem.

Nepoužívat během těhotenství a kojení. Přípravek by neměl být používán během chemoterapie. Přípravek by neměly používat osoby mladší 18 let.

Uchovávejte při pokojové teplotě na bezpečném místě mimo dosah dětí.

CO DĚLAT V PŘÍPADĚ, ŽE SE MAGIC LONG LASH DOSTANE DO OČÍ?

Pokud se přípravek dostane do očí, vypláchněte je vodou. Pokud po použití cítíte štípání nebo jiné podráždění, přestaňte přípravek používat po několik dní. Pokud po této době problém nezmizí, vyhledejte lékaře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: