TRI-anti-AGE N-Medical 200 tobolek

Doplněk stravy

TRI-anti-AGE N-Medical je první fixní trojkombinace látek určená pro antiaging. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, kolagen a hydrolyzovaný elastin. TRI-anti-AGE N-Medical se vyrábí v České republice v podmínkách správné výrobní praxe (GMP) ve farmaceutické kvalitě.

Můžeme doručit do:
23.7.2024
Skladem
Kód: 1041
Značka: N-Medical s.r.o
4 449 Kč / ks
Kategorie: Regenerace organismu
Hmotnost: 0.11 kg

TRI-anti-AGE N-Medical (doplněk stravy) je první fixní trojkombinace látek určená pro antiaging. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, kolagen a hydrolyzovaný elastin.

TRI-anti-AGE N-Medical se vyrábí v České republice v podmínkách správné výrobní praxe (GMP) ve farmaceutické kvalitě, suroviny nakupujeme u výrobců ve Švýcarsku a Francii.

TRI-anti-AGE N-Medical kombinuje 3 hlavní složky, které se používají v antiagingu. V jednom produktu získáte fantastickou kyselinu hyaluronovou pro vnitřní užívání (vysokomolekulární a nízkomolekulární), hydrolyzovaný elastin pro podporu elasticity a specifický kolagen se speciálním složením aminokyselin.

 

Složení:
90 mg kyseliny hyaluronové – %RHP (Referenční Hodnota Příjmu) – není stanovena
100 mg hydrolyzovaný elastin – %RHP (Referenční Hodnota Příjmu) – není stanovena
300 mg kolagen – %RHP (Referenční Hodnota Příjmu) – není stanovena

Doporučené dávkování:
1 tobolku před snídaní a 1 tobolku před večeří. Dostatečně zapijte tekutinou. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Skladování:
Skladujte na chladném a suchém místě při teplotě 15-25°C. Chraňte
před přímým slunečním světlem, teplem a vlhkostí. Udržujte mimo dosah dětí.


Balení: 200 tobolek

Hmotnost: 100g (200 tobolek)

Forma doplňku stravy: Želatinové veganské kapsle.

Kyselina hyaluronová (HA): surovina pochází ze Švýcarska, kombinuje nízkomolekulární a vysokomolekulární HA.

Obecné informace o kyselině hyaluronové:
Kyselina hyaluronová (HA) je složený biokompatibilní polysacharid, který se používá v moderním tkáňovém inženýrství a lékařství. Kyselina hyaluronová tvoří jednu z hlavních složek mezibuněčné hmoty. Je součástí pojivových, slizničních a nervových tkání. Ve velkém množství se nachází v očním sklivci, synoviální tekutině, kůži a v místech její degradace, tedy v játrech a slinivce. S věkem v organismu kyselina hyaluronová ubývá a je vhodné ji doplňovat. Hlavní přínosy jsou hydratace, zvýšení pružnosti a síly pokožky. Kyselina hyaluronová nepomáhá pouze v estetické medicíně, ale také v gynekologii, oftalmologii, ortopedii a dalších medicínských oborech. Kyselina hyaluronová je také vhodná pro doplnění při korekci vrásek, zvýšení celkového objemu kůže, akné, obnovení barvy a lesku tenké a matné pokožky apod.

Elastin: hydrolyzovaný elastin obsahuje velikosti částic v rozmezí 64-66 kDa, což zaručuje maximální využitelnost v našem těle a vysokou biokompatibilitu.

Obecné informace k elastinu
Elastin je velmi důležitá bílkovina a hlavní látka našeho těla, která má za úkol zajišťovat pružnost (elasticitu). Nachází se v kůži, cévách, plicích, šlachách a dalších orgánech. Jeho funkci můžeme pozorovat i pouhým okem. Stačí si natáhnout kůži a pustit. Její pružné navrácení na původní místo je následek správné funkce elastinu. Postupným stárnutím elastin ubývá, proto je pro naše tělo stále těžší udržet potřebnou elasticitu, tak jak tomu bylo v dětství a mládí. Elastin můžeme doplňovat, abychom si zvýšili jeho množství.

Kolagen: hydrolyzovaný mořský kolagen se speciálním složením aminokyselin
původem z Francie. Aby bylo složení aminokyseliny v ideálním poměru
k lidskému kolagenu, používá se na výrobu kolagenu více druhů ryb, které jsou
loveny v různých částech naší planety.

Podíly jednotlivých aminokyselin:
Glycine 20.9%, Proline 12.6%, Glutamic Acid 11.6%, Hydroxyproline 10.5%, Arginine 8.9%, Alanine 8.3%, Aspartic Acid 5.1%, Lysine 3.5%, Serine 3.5%, Threonine 2.7%, Leucine 2.6%, Phenylalanine 2.3%, Valine 2.0%, Isoleucine 1.5%, Hydroxylysine 1.5%, Histidine 1.3%, Methionine 0.8%, Tyrosine 0.4%, Cysteine + Cystine 0.03%

Ryby na výrobu kolagenu a místo odlovu:
Tilapia / Oreochromis niloticus – Jižní a Severní Amerika
Sumec – Evropa, Severní Amerika
Treska obecná / Gadus morhua – Evropa
Treska jednoskvrnná / Melanogrammus aeglefinus – Evropa
Okoun nilský / Lates niloticus - Afrika

Výživové doplňky nenahrazují pestrou a vyváženou stravu. Dbejte na pestrou stravu a zdravý životní styl. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívejte při nesnášenlivosti na jednotlivé složky.
Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na suchém tmavém místě při teplotě 15-25°C

Výrobce:
N-Medical s.r.o.
U Olivovny 1640/2
251 01 Říčany

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: