NAVLASIL - sérum na vlasy - Bez šedin a vypadávání 50 ml

Toužíte po větším objemu vlasů bez vypadávání a šedin? Objevte účinné bezoplachové sérum s klinicky ověřenými látkami a Redensylem®.Vlasy bez nadměrného vypadávání a šedin.

Husté vlasy bez šedin a vypadávání již za 3 měsíce!

NAVLASIL je účinné sérum s klinicky ověřenými látkami a úspěšnosti účinků přes 70 %.

Skvělé složení – skvělé výsledky. 

Můžeme doručit do:
23.7.2024
Skladem
Kód: 1020
Značka: Primulus
1 199 Kč / ks
Kategorie: Vlasová kosmetika
Hmotnost: 0.1 kg
NAVLASIL - sérum na vlasy - Bez šedin a vypadávání 50 ml
Novinka

Sérum na vlasy, který dodává vlasům výživu, lesk a hebkost

Pojďme zastavit šedivění vlasů s pegrastore :

Jak zastavit šedivění vlasů?
 
 
Pojďme se podívat, jak na to.
 1. Nestresujte se. Buďte v klidu a nestresujte se. ...
 2. Mějte vyvážený jídelníček. Vliv na šedivění vlasů má také naše strava, kterou je dobré upravit na zdravější variantu. ...
 3. Přestaňte kouřit. ...
 4. Chraňte své vlasy. ...
 5. Kosmetická séra a tonika.

S čím vám NAVLASIL pomůže?

 • Navrátí vlasům přirozenou barvu
 • Zvýší objem a kvalitu vlasů
 • Zrychlí růst vlasů o 214 % již po 10 dnech užívání
 • Zlepší zdraví a pevnost vlasového folikulu
 • Ochrání pokožku
 • Sníží počet lupů a svědivost vlasové pokožky

Jaké látky NAVLASIL obsahuje? 

NAVLASIL obsahuje vědecky ověřené látky Redensyl® (3 %), Capixyl™ (5 %), Darkenyl™ (1 %), Greyverse™ (2 %) a Defenscalp™ (1,5 %). Tyto látky mají dle studií prokázané účinky v boji proti vypadávání vlasů a šedivní. 

Redensyl® (3 %)

Přírodní patentovaná aktivní látka pro obnovu hustoty a podporu růstu nových vlasů, která se získává ze dřeva Modřínu opadavého a Čajovníku čínského. Omezuje vypadávání vlasů a zrychluje jejich růst. Až 28 000 nových vlasů během 3 měsíců užívání.

Capixyl™ (5 %)

Biomimetický peptid a přírodní extrakt z Červeného jetele. Stimuluje regeneraci vlasů a zvyšuje počet aktivních folikul. Snižuje mikrozáněty v koříncích.

Darkenyl™ (1 %)

Stabilizovaný antioxidant získaný ze dřeva Modřínu opadavého a Čajovníku čínského v kombinaci s Acetyl tyrosinem. Bojuje proti šedivým vlasů tím, že chrání vlasové folikuly před oxidací. Snižuje počet bílých vlasů až o 56 %.

Greyverse™ (2 %)

Patentovaný biomimetický peptid Palmitoyl Tetrapeptide-20 Amide. Zvyšuje melanogenezi a snižuje počet šedin až o 47 %. Má vliv na zdraví a kvalitu vlasů.

Defenscalp™ (1,5 %)

Přírodní rostlinný extrakt z Vrbovky úzkolisté, který reguluje kožní maz na pokožce hlavy až o 58 % po 15 dnech. Snižuje viditelnost lupů o polovinu a zklidňuje podrážděnou pokožku.

Jak NAVLASIL aplikovat?

Aplikování séra NAVLASIL

Naneste sérum na pokožku hlavy pomocí dávkovací pipety a následně jemně vmasírujte konečky prstů do vlasové pokožky. Aplikujte 1x denně, nejlépe večer na suché nebo vlhké vlasy. Po aplikaci neoplachujte. Bezprostředně po aplikaci produktu NAVLASIL vlasovou pokožku nefénujte, omezila byste tím účinnost produktu. Doporučení: pro skvělé výsledky séra doporučujeme užívat dlouhodobě.

Výdrž balení

Záleží na délce vlasů. Uživatelky s dlouhými vlasy mohou mít spotřebu séra vyšší, nicméně při optimální aplikaci by mělo sérum vystačit na 3-4 týdny.

První výsledky

První viditelné účinky produktu se projeví snížením množství vypadávajících vlasů. U našich zákaznic se projevuje snížení vypadávání už po měsíci užívání. Nejlepší výsledky uvidíte po 3 až 6 měsících užívání. Snížení šedivých vlasů zaznamenáte po delší době užívání. Aktivní látky je potřeba aplikovat alespoň 3 měsíce, aby se efekt dostavil. Sérum NAVLASIL je možné proti šedinám aplikovat i preventivně. Přidanou hodnotou je oddálení procesu šedivění.

Kompletní složení (INCI)

AQUA, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, GLYCERIN, BUTYLENE GLYCOL, LECITHIN, SODIUM ACRYLATES COPOLYMER, PHENOXYETHANOL, POLYSORBATE 80, PANTHENOL, ACETYL TYROSINE, PARFUM, EPILOBIUM ANGUSTIFOLIUM FLOWER/LEAF/STEM EXTRACT, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE, SODIUM PHYTATE, GLYCINE, LARIX EUROPAEA WOOD EXTRACT, LACTIC ACID, SODIUM METABISULFITE, PALMITOYL TETRAPEPTIDE-20 AMIDE, POTASSIUM SORBATE, DEXTRAN, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, ZINC CHLORIDE, ACETYL TETRAPEPTIDE-3, TRIFOLIUM PRATENSE EXTRACT, ALCOHOL, benzyl salicilate, hexyl cinnamal, linalool, Redensyl® - INCI: (Glycerin, Aqua, Sodium Metabisulfite, Larix Europaea Wood Extract, Glycine, Zinc Chloride, Camellia Sinensis Leaf Extract, Darkenyl™ - INCI: (Glycerin, Water, Acetyl Tyrosine, Sodium Metabisulfite, Glycine, Larix Europaea Wood Extract, Zinc Chloride, Camellia Sinensis Leaf Extract), Greyverse™ - INCI: (Glycerin, Water, Palmitoyl Tetrapeptide-20 Amide), Capixyl™ - INCI: (Butylene Glycol, Aqua, Dextran, Acetyl Tetrapeptide-3, Trifolium Pratense (Clover) Flower Extract), Defenscalp™ - INCI: (Water, Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: